.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671
  • Medico
  • Статті та огляди

Статті та огляди

Спорт при діабеті — важлива тема, яку не варто ігнорувати. Це стосується як діабетиків зі стажем, так і тих, кому діагностували хворобу зовсім недавно. Для багатьох спорт — це невід'ємна частина життя. Тією чи іншою мірою ми всі займаємося фізичними вправами, щоб підтримувати здоров'я.
Поняття "діабет" та HbA1C часто йдуть рука об руку. Останнє розшифровується як глікований гемоглобін або гемоглобіну A1C. HbA1C — це молекули в еритроцитах, які утворюють зв'язок з глюкозою і перетворюються в глікозильованого. Повністю розуміти всю суть цих процесів вам не обов'язково. Важливо лише вивчити інформацію, яка стосується саме діабету і вашого повсякденного режиму.
Конкретної програми харчування при діабеті першого типу не існує. Дієтологи стверджують, що харчування при даному захворюванні має ґрунтуватися на традиційних принципах збалансованого раціону. Основний акцент роблять на гармонії білків, жирів і вуглеводів.
Глюкометр — це прилад, без якого не може обійтися жоден діабетик. Апарат дозволяє вимірювати рівень цукру в крові в будь-який час і в будь-якому місці. Сучасні виробники пропонують безліч різних моделей. Глюкометри відрізняються між собою набором функцій і точністю вимірювань. Але у всіх випадках, незалежно від моделі, глюкометр простий і зручний у використанні.