.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Небулайзер (інгалятор): мода чи необхідність?


Ось уже похолодало і ... ми знову почали хворіти ... Як же це неприємно ... Знову активізувалися вірусні інфекції, які викликають цілий ряд неприємних симптомів, яких як нежить, чхання, кашель ... Якщо з першими двома симптомами рідко бувають розбіжності в методах лікування, то з кашлем люди борються по-різному: грілки, таблетки, сиропи, інгаляції ...

Про інгаляціях відомо давно. Їх робили ще наші бабусі і дідусі дихаючи над гарячою картоплею, використовуючи імпровізований небулайзер у вигляді чайника з паперовою насадкою-носиком і т.п. Не так давно на ринку з'явилися небулайзери (інгалятори). Деякі сприйняли їх на "ура", більш консервативні люди і по колишньому вважають їх не потрібними вдаючись для лікування до застарілих "дідівським методам" ... Хто ж правий?

Інгялятор Россмакс

Для початку давайте розберемося, для чого потрібен інгалятор?

Значення слова "небулайзер" походить від латинського "Небула" -облако, туман. Таким чином, небулайзер - це пристрій для перетворення рідкого лікарського засобу в аерозоль для проведення ингалирование. За рахунок розщеплення на дрібні частинки ліки значно краще надає терапевтичний ефект на хворого завдяки практично миттєвому потраплянню в вогнище захворювання і не "розсіюючись" в інших органах і системах, як наприклад, у випадку з таблетками або сиропами.

Використання грілки здатне принести відчуття полегшення, завдяки тому, що хворого перестає "морозити" і він зігрівається, але це ніяк не можна віднести до способів лікування захворювань бронхо-легеневої системи.

Небулайзер Парамед.png

Докладніше про те, що таке небулайзер, навіщо він потрібен і при яких захворюваннях він ефективний, ми писали в одній з наших попередніх публікацій.

На сьогодні можна купити інгалятор на будь-який смак і гаманець: є стаціонарні і компактні моделі, дитячі та дорослі маски .... Небулайзери високоефективні, прості у використанні і можуть використовуватися з дитинства.

Таким чином, ми бачимо, що на сьогоднішній день не данина моди, а спосіб зберегти і підтримувати своє здоров'я.

Будьте здорові, а ми вам у цьому допоможемо!


Повернутися до списку