0
0
0

Термометри медичні

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
3
Термометр безртутний Paramed — ідеальний вибір для тих, хто не любить електронні термометри та побоюється використовувати ртутні аналоги. Прилад простий в використанні, як і класичний скляний термометр. Головна відмінність — термометр Paramed виготов..
147.00грн.
Нет в наличии
Продано
1
Rossmax HC700 - це надточний термометр для безконтактного виміру.  Найпростіший і швидкий спосіб перевірки температури тіла.  Як правило, прилади такого типу не такі точні, як стандартні електронні аналоги.  Але модель HC700 - це револ..
1 824.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Електронний термометр Paramed Basic - це бюджетна базова модель, абсолютно безпечна, оскільки не містить ртуті. Просте і швидке вимірювання температури протягом 60 секунд, наявність пам'яті на останній результат вимірювання, можливість заміни бата..
182.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Електронний термометр Paramed Flex - це вдосконалений варіант електронно термометра з гнучким наконечником та захистом від вологи. Просте і швидке вимірювання температури протягом 60 секунд, наявність пам'яті на останній результат вимірювання, мож..
232.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
TG100 - термометр цифрового типу виробництва Rossmax.  Швейцарська якість приладу не вимагає реклами, модель точно визначає температуру з мінімальною похибкою.  Термометр виготовлений з безпечних матеріалів, не містить ртуті.  Управляє..
174.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Особливості цифрового термометра Rossmax TG380 Qutie: Вимірювання протягом 10 секунд Гнучкий наконечник Сигнал про лихоманці Водонепроникний Автоматичне вимкнення Індикатор низького заряду батареї Самодіагностика при несправності..
260.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Електронний термометр Paramed Panda - це дитячий варіант електронно термометра з гнучким наконечником та захистом від вологи. Просте і швидке вимірювання температури протягом 60 секунд, наявність пам'яті на останній результат вимірювання, можливіс..
292.00грн.
Нет в наличии
-40%
Продано
0
Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія Кількість обмежена.   Особливості цифрового термометра Rossmax TG380 Qutie: Вимірювання протягом 10 секунд Гнучкий..
246.00грн.148.00грн.
Нет в наличии
-25%
Продано
0
Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія Кількість обмежена.   Особливості та переваги електронного термометра Paramed Basic   Сучасний дизайн;..
161.00грн.120.00грн.
Нет в наличии
Термометри медичні

Медичний термометр для тіла - це знайомий кожному прилад для вимірювання температури.  Незамінний інструмент в домашній аптечці, на свідчення якого орієнтується вся сім'я.  Раніше виробники пропонували тільки один градусник для тіла - скляний, ртутний.  Але сучасний асортимент набагато ширше, що істотно ускладнює вибір.

 

Види термометрів

 

Сьогодні існує три типи градусників:

 

  • Ртутний - класичний градусник, що містить шкідливий для здоров'я речовину.  Недорогий і простий у використанні, але дуже крихкий і певною мірою небезпечний.  У нашому асортименті таких градусників немає, так як у багатьох країнах його виробництво зовсім заборонили.

  • Безртутних - діє за принципом традиційного, але замість ртуті до складу входить нешкідлива суміш металів.  Відрізняється високою точністю.

  • Електронний - прилади нового покоління з дисплеєм і датчиком температури.  Більш безпечний, не може розбитися.  Різноманітність моделей і функцій, необхідність заміни батарей.


У нас часто запитують, який краще: термометр електричний або безртутних?  Однозначної відповіді немає, кожен повинен зважити плюси і мінуси обох варіантів.

Будь-градусник можна застосовувати трьома способами: через ротову порожнину (оральний), пахвову западину (аксилярний) або анальний отвір (ректальний).  Термометр будь-якого типу розрахований на вимір через всі ці області, але шкала показань при цьому буде відрізнятися.

 

 Дитячий термометр

 

Дитячий термометр - це прилад електронного типу, яким зручно вимірювати температуру у дітей.  Головна відмінність від інших моделей: гнучкий наконечник.  Силіконовий наконечник більш комфортний і безпечний як при ректальному, так і аксиллярном вимірі.  Дитячий градусник можна використовувати з самого народження.  Як правило, такі моделі вимагають меншого відрізка часу для зняття показань.

 

Чому ми рекомендуємо купити медичний термометр для тіла в Medico

 

В інтернет-магазині Medico можна купити медичний термометр для тіла за доступною ціною, швидко і з комфортом.  Постійні клієнти цінують наші переваги:


  • гарантія якості від офіційного дистриб'ютора відомих брендів (Paramed, Rossmax);

  • можливість недорого купити градусник для виміру температури і інші товари за ціною нижче, ніж в більшості аптек України;

  • доставка кур'єром або "Новою поштою";

  • можливість отримати консультацію або залишити відгук по гарячій лінії.