0
0
0

Градусники (термометры) без ртуті

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
3
Термометр безртутний Paramed — ідеальний вибір для тих, хто не любить електронні термометри та побоюється використовувати ртутні аналоги. Прилад простий в використанні, як і класичний скляний термометр. Головна відмінність — термометр Paramed виготов..
147.00грн.
Нет в наличии
Градусники (термометры) без ртуті

В Європі давно заборонені знайомі нам з дитинства ртутні градусники - вони небезпечні для здоров'я, так як можуть привести до отруєння парами ртуті. Сьогодні в медицині використовується безртутних термометр, в складі якого немає шкідливих речовин. Термометр медичний безртутних - це безпечний і точний прилад для вимірювання температури тіла.

 

Безртутний безпечний термометр: склад і принцип дії


Як працює безртутний безпечний термометр? До складу градусника входить суміш рідких металів: галій, індій і цинк (патентна ліцензія ER 0657023 В1). Це абсолютно нетоксичні речовини, безпечні для здоров'я дітей і дорослих. Суміш працює за тим же принципом, що і ртуть: чим вище температура тіла, тим вище вона піднімається по стовпу. 

 

Чому варто купити скляний безртутний термометр


Купити скляний безртутний термометр - значить подбати про здоров'я своєї родини. У таких градусників є багато переваг:

 

  • точність показань з мінімальною похибкою до 0,1 ° C;
  • гарантія якості, підтверджена офіційними сертифікатами і позитивними відгуками користувачів;
  • термометр простий і звичний в використанні, як класичний градусник;
  • доступна ціна в порівнянні з електронними аналогами.


Medico - офіційний дистриб'ютор торговельної марки Paramed, під якою випускається надійний безртутний термометр. Замовити прилад можна через наш інтернет-магазин, оформивши покупку на сайті або по телефону. Ми рекомендуємо медичну продукцію бренду, оскільки її відмінними рисами є простота і зручність у використанні.

 

Безртутний термометр: доставка по всій Україні


Medico пропонує кілька зручних способів оплати та доставки замовлення. Ми можемо відправити термометр кур'єром або Новою поштою (післяплатою або по повній передоплаті). Якщо ви вибираєте поштову доставку безртутних термометра, вартість послуги визначається тарифами Нової пошти. В обласних центрах кур'єр доставить покупку на суму понад 1500 грн абсолютно безкоштовно.


Довіряйте своє здоров'я надійної медичної техніки!