0
0
0

Запчастини для небулайзера | Комплектуючі для інгалятора

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
0
Адаптер живлення до небулайзерів Rossmax – блок живлення (12В) використовується з моделями небулайзерів Rossmax NF60, NC100. ORIGINAL Технічні характеристики: Живлення напругою змінного струму: 100-240В, 50Гц. Напруга на виході: 12В, 1А ..
336.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Адаптер (блок живлення) для небулайзера Omron. Модель NE-C802. Призначений для роботи приладу від мережі змінного струму з напругою 100-240В, 50/60 Гц...
626.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Маска доросла Paramed для небулайзерів   Універсальна маска, що входить до комплекту небулайзерів Paramed Compact, Paramed Assistant, Paramed Puppy.  Може використовуватись із небулайзерами (інгаляторами) різних виробників: Ulaizer..
60.00грн.
В наличии
Продано
0
Небулайзерна камера Rossmax №4+ загубник. Камера входить до комплекту небулайзера Rossmax NE100. Використовується для ефективного лікування нижніх дихальних шляхів: астма, бронхіт, бронхіоліт, бронхоектазія, бронхопневмонія. Підходить дл..
189.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Небулайзерна камера (6мл) для небулайзерів Універсальна камера, що входить до комплекту небулайзерів Paramed Compact, Paramed Assistant, Paramed Puppy. Забезпечує мінімальний час інгаляції, адже чим більше виробляється аерозоль, тим швидше бу..
130.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Кришка фільтру для небулайзерів Paramed Puppy   Під поролоновий фільтр діаметром 14мм, висотою 10мм. Матеріал – пластик.    ..
65.00грн.
В наличии
Продано
0
Кришка тонкого фільтра для небулайзерів Paramed Compact (під тонкий фільтр).Матеріал – пластик...
65.00грн.
В наличии
Продано
0
Кришка фільтра для небулайзерів (інгалятора) Paramed Air Plus, Paramed Air Pro..
60.00грн.
В наличии
Продано
0
Кришка для небулайзерів Paramed Compact, Paramed Assistant Під поролоновий фільтр діаметром 14мм, висотою 10мм. Матеріал – пластик..
65.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Маска дитяча Paramed для небулайзерів   Універсальна маска, що входить до комплекту небулайзерів Paramed Compact, Paramed Assistant, Paramed Puppy.  Може використовуватись із небулайзерами (інгаляторами) різних виробників: Ulaizer ..
60.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Маска для дітей до небулайзерів Rossmax.    Універсальна маска, що входить до комплекту небулайзерів Rossmax. Підходить для багатьох небулайзерів різних торгових марок Omron, Paramed, Gamma, Microlife та Dr. Frei, Vega, Ulai..
70.00грн.
В наличии
Продано
0
Маска для дорослих до небулайзерів Rossmax.    Універсальна маска, що входить до комплекту небулайзерів Rossmax. Підходить для багатьох небулайзерів різних торгових марок Omron, Paramed, Gamma, Microlife та Dr. Frei, Vega, U..
79.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Маска для небулайзера (інгалятора) дитяча Paramed Air Plus, Paramed Air Pro  Маска, що входить до комплекту небулайзерів Paramed Air Plus, Paramed Air Pro. Може використовуватись із небулайзерами (інгаляторами) інших виробник..
50.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Маска для небулайзера (інгалятора) доросла Paramed Air Plus, Paramed Air Pro Маска, що входить до комплекту небулайзерів Paramed Air Plus, Paramed Air Pro. Може використовуватись із небулайзерами (інгаляторами) інших виробників&nb..
50.00грн.
В наличии
Продано
0
Мундштук для небулайзерів Paramed Air Plus, Paramed Air Pro..
50.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Ротовий мундштук Paramed для небулайзерів    Може використовуватись із небулайзерами(інгаляторами) різних виробників, за умови, що внутрішній діаметр посадкового місця під мундштук -  17мм.    Техні..
50.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Насадка Paramed для інгаляції через ніс для небулайзерів    Може використовуватись із небулайзерами(інгаляторами) різних виробників, за умови, що внутрішній діаметр посадкового місця під мундштук -  17мм.  ..
50.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Насадка Rossmax для інгаляції через ніс для небулайзерів    Може використовуватись із небулайзерами(інгаляторами) різних виробників, за умови, що внутрішній діаметр посадкового місця під мундштук -  17мм. ..
60.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Насадка Paramed для інгаляції через ніс для небулайзерів.   Може використовуватися з небулайзерами інших виробників, за умови, що внутрішній діаметр посадкового місця під мундштук - 20 мм, а вихід пари боковий.   Технічні характ..
50.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Небулайзерна камера з регулюванням потоку (6мл) для небулайзерів   Особливості та переваги:  Регулювання швидкості розпилення. Розпилювальна камера Paramed забезпечує оптимальну витрату лікарського препарату, що гарантує ..
156.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Набір для небулайзерів Rossmax – небулайзерна камера розпилювача №1+загубник. Камера входить до комплекту небулайзерів Rossmax NA100, NB 500, NF60 (Dog Kids).   Використовується для ефективного лікування нижніх дихальних шляхів: риніт..
230.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Камера розпилювача Paramed комплектується до небулайзерів Paramed Compact Plus     Універсальна камера входить у комплект до небулайзерів Paramed Compact Plus Забезпечує мінімальний час інгаляції. Найдрібніші частинк..
130.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Повітряна трубка Paramed для небулайзерів, довжина 1,9 м   Універсальна - підходить для більшості небулайзерів різних торгових марок, за умови, що внутрішній діаметр посадкового місця під трубку  - 6мм.   Технічні..
76.00грн.
В наличии
Запчастини для небулайзера | Комплектуючі для інгалятора

Коли втрачається або ламається якась дрібниця від інгалятора, все задаються питанням: чи можна купити запчастини на небулайзер? Зрозуміло, базові комплектуючі та витратні матеріали продаються окремо і завжди доступні для замовлення. Головне, купувати запчастини у офіційного дистриб'ютора - так ви будете впевнені, що купуєте оригінальну і сертифіковану продукцію.

В наявності інтернет-магазину Medico запчастини для небулайзерів "Парамед" і Omron:

 

  • камера розпилювача для небулайзера;

  • маски дитячі, дорослі, для немовлят;

  • повітряний фільтр для небулайзера, кришка фільтра;

  • повітряна трубка;

  • адаптер мережі.

 

«Медико» - ексклюзивний дистриб'ютор представлених брендів в Україні, тому ми даємо гарантію на запчастини для інгаляторів з каталогу. Надійність продукції підтверджують численні відгуки користувачів і сертифікати якості.

 

Як купити комплектуючі до небулайзеру в Medico

 

Тепер ви знаєте, де купити запчастини для небулайзера. Тепер розглянемо, як це можна зробити в режимі онлайн.

Щоб купити запчастини до небулайзеру, додайте товар в корзину і заповніть бланк замовлення. Обов'язково залиште свій номер, щоб менеджер підтвердив замовлення по телефону і уточнив деталі (вартість, оплата і доставка). Оплату можна внести на карту або скористатися послугою післяплати «Нової пошти». Також ми пропонуємо замовити запчастини в телефонному режимі - для цього зателефонуйте на гарячу лінію Medico (номер вказаний в шапці сайту).

Як бачите, купити комплектуючі до небулайзеру Paramed або комплектуючі до небулайзеру «Омрон» »- простіше простого! Не потрібно бігати по аптеках і магазинах, досить пари хвилин вільного часу.

 

Доставка комплектуючих для небулайзера

 

Хочете отримати потрібні запчастини для інгалятора, не виходячи з дому? Тоді скористайтеся послугами кур'єра, який доставить замовлення прямо до порогу вашого будинку! Крім того, ми пропонуємо доставку комплектуючих для небулайзера через «Нову пошту». Тарифи, терміни та інші деталі можна дізнатися за телефоном нашої гарячої лінії.