0
0
0

Рукавички медичні нестерильні

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
0
10 шт в упаковці - 5 пар Колір - Рожеві Розмір - M (7) - 94 ммРукавички нітрилові рожеві Dr.WHITE Professional Pink M (7) - 94 мм 10шт. / Уп.  непріпудренние оглядові нестерильністійкі до проколів і розривам еластичні гіпоале..
80.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
10 шт в упаковці - 5 пар Колір рукавичок - Чорні Розмір - M (7) - 94 ммРукавички нітрилові рожеві Dr.WHITE Professional Black M (7) - 94 мм 10шт. / Уп.  непріпудренние оглядові нестерильні стійкі до проколів і розривам еласти..
80.00грн.
В наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні нітрилові Dr.White INNOVATION оглядові непріпудренние 50 пар / уп., Розмір-M (7) - 244х95 мм..
550.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні нітрилові DR.White INNOVATION оглядові непріпудренние 50 пар / уп., Розмір-L (8) - 245х105 мм Добре тягнуться, облягають руку, м'які і еластичні.Особливості:Присипка з кукурудзяного крохмалю полегшує надягання.Висок..
550.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні латексні CLASSIC оглядові припудрені 50 пар / уп, розмір L (8) - 245х105 ммРукавички латексні припудрені добре тягнуться, облягають руку, м'які і еластичні.Особливості:Присипка з кукурудзяного крохмалю полегшує надягання..
250.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні латексні Dr.White CLASSIC оглядові припудрені 50 пар / уп, розмір M (7) - 244х95 мм  Рукавички добре тягнуться, облягають руку, м'які і еластичні.Особливості:Присипка з кукурудзяного крохмалю полегшує надя..
250.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні латексні Dr.White CLASSIC оглядові припудрені 50 пар / уп, розмір S (6) - 243х85 ммРукавички добре тягнуться, облягають руку, м'які і еластичні.Особливості:Присипка з кукурудзяного крохмалю полегшує надягання.Висока..
250.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні латексні PREMIUM оглядові непріпудренние 50 пар / уп, розмір L (8) - 245х105 мм.Переваги: Висока якість, підвищена щільність.Текстуровані пальчики для надійної фіксації інструментів.Валик для комфортного одягання і ..
300.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні латексні Dr.White PREMIUM оглядові непріпудренние 50 пар / уп, розмір M (7) - 244х95 ммпереваги:Висока якість, підвищена щільність.Текстуровані пальчики для надійної фіксації інструментів.Валик для комфортного одягання і..
300.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Рукавички медичні нестерильні латексні Dr.White PREMIUM оглядові непріпудренние 50 пар / уп, розмір S (6) - 243х85 ммПереваги:Висока якість, підвищена щільність.Текстуровані пальчики для надійної фіксації інструментів.Валик для комфортного одягання і..
300.00грн.
Нет в наличии
-88%
Продано
0
10 шт в упаковці - 5 пар Колір рукавичок - Чорні Розмір - L (8) - 105 ммРукавички нітрилові Чорні Dr.WHITE Professional Black L (8) - 105 мм 10шт. / Уп.  непріпудренние оглядові нестерильні стійкі до проколів і розривам еласт..
80.00грн.10.00грн.
Нет в наличии
-88%
Продано
0
10 шт в упаковці - 5 парКолір рукавичок - ФіолетовіРозмір - L (8) - 105 ммРукавички нітрилові фіолетові Dr.WHITE Professional Violet L (8) - 105 мм 10шт. / Уп.  непріпудренние оглядові нестерильні стійкі до проколів і розривам еластичн..
80.00грн.10.00грн.
Нет в наличии
Рукавички медичні нестерильні

Рукавички медичні нестерильні представлені в каталозі Medico, випускаються під торговою маркою Dr. White. В асортименті виробника 4 види виробів: два латексні та два нітрилові. У латексних моделях знижено кількість алергенних білків, нітрилові – гіпоалергенні. Рукавички ефективно захищають від забруднення, забезпечують стерильність та високу якість роботи медперсоналу.

 

Сфера застосування медичних нестерильних рукавичок

 

 • Рукавички використовуються повсюдно, не лише у медичних закладах. Захист рук необхідний у побуті, в салонах краси, на виробництві, в стоматологічних кабінетах та лабораторіях. Для кожної сфери застосування існує відповідна модель виробу:
 • Classic – латексні класичні рукавички. Стійкі до жирів, хлоридів, спиртів, дезінфікуючих речовин і навіть деяких кислот. Часто використовуються у побуті та медичних закладах під час огляду.
 • Premium від класичних виробів відрізняються підвищеною щільністю і відсутністю пудри (замість неї використовується полімерне покриття). Рекомендовано для використання у хірургічній та стоматологічній практиці.
 • Innovation – нітрилові рукавички без пудри з текстурованою поверхнею. Стійкі до альдегідів та фенолів, що дозволяє використовувати в лабораторіях при агресивному середовищі. Знижують втому рук завдяки ефекту пам'яті. Втричі стійкіші до проколів у порівнянні з класичними латексними. Рекомендовано для хірургів та стоматологів.
 • Professional - надщільні нітрилові рукавички без пудри. Щільні, але зберігають чутливість пальців. Рекомендовано для використання в будь-яких сферах, у тому числі на виробництві та при роботі з харчовими продуктами.

 

Чому ми рекомендуємо купити нестерильні рукавички Dr. White

 

 • зберігають високу чутливість пальців;
 • еластичні та міцні;
 • добре "схоплюються" з робочими інструментами;
 • легке вдягання;
 • латекс м'яко облягає руки, не викликає дискомфорту;
 • рукавички бренду завжди доступні та недорогі;
 • мінімальний ризик алергії за рахунок пониженої кількості алергенних білків;
 • повномірний розмір.

 

Medico - офіційний дистриб'ютор торгової марки Dr. White. При покупці у нас ви отримуєте детальну інструкцію та гарантію. Можете бути впевнені як продукція — всі товари в каталозі магазину відповідають стандартам України та ЄС. Щоб купити нестерильні рукавички в Medico, просто оформіть замовлення на сайті або по телефону. Вартість вказана на сайті – всі ціни актуальні.

 

Доставка нестерильних рукавичок по всій Україні

 

У Медіко діє доставка службою Нова пошта. Внесіть оплату на картку або скористайтеся послугою післяплати. Ми надішлемо рукавички або інші товари відразу ж у день замовлення. Мешканці обласних центрів мають можливість замовити доставку кур'єром (від 1500 грн. ← безкоштовно).