0
0
0

Тести на вагітність

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
0
Набір чутливих тестів для визначення вагітності 50 шт.  в упаковціШвидкий і точний результатРаніше виявлення: 5 - 7 днів до затримкиТочність: 99.9%Максимальна чутливість: 10ммоль / мл..
1 050.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Dr. Marta - це високочутливий струменевий тест для раннього визначення вагітності зі збільшеною шириною тест-смужкиПереваги струменевого тесту на вагітність Dr. Marta (Доктор Марта):Високий шанс достовірного результату на ранніх термінах;Максимальна ..
118.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Переваги струменевого теста MyTest:тест для діагностики вагітності на дуже ранніх термінах (можна використовувати за 7 днів до затримки менструації);можливо використовувати без ємностей для збору сечі;зручний для використання поза домом;має високу то..
56.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Основні фізико-хімічні властивості тест смужки Доктор Марта:Максимальна чутливість - 10 мМО / мл.Висока точність - до 99,9% достовірний результат.Широка тест-смужка - 4,5 мм - підвищена точність визначення в порівнянні з більш вузькими смужками.Раннє..
42.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Максимальна чутливість - 10 мМО / мл.Висока точність - до 99,9% достовірний результат.Широка тест-смужка - 4,5 мм - підвищена точність визначення в порівнянні з більш вузькими смужками.Раннє визначення - вже на 7-й день після зачаття.2 тест-смужки в ..
69.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Тест для діагностики вагітності з високою чутливістю (можна використовувати за 7 днів до затримки менструального циклу), з високою точністю, доступний і простий в застосуванні...
12.00грн.
Нет в наличии
Тести на вагітність