0
0
0

Термометри електронні

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
0
Електронний термометр Paramed Basic - це бюджетна базова модель, абсолютно безпечна, оскільки не містить ртуті. Просте і швидке вимірювання температури протягом 60 секунд, наявність пам'яті на останній результат вимірювання, можливість заміни бата..
182.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Електронний термометр Paramed Flex - це вдосконалений варіант електронно термометра з гнучким наконечником та захистом від вологи. Просте і швидке вимірювання температури протягом 60 секунд, наявність пам'яті на останній результат вимірювання, мож..
232.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
TG100 - термометр цифрового типу виробництва Rossmax.  Швейцарська якість приладу не вимагає реклами, модель точно визначає температуру з мінімальною похибкою.  Термометр виготовлений з безпечних матеріалів, не містить ртуті.  Управляє..
174.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Особливості цифрового термометра Rossmax TG380 Qutie: Вимірювання протягом 10 секунд Гнучкий наконечник Сигнал про лихоманці Водонепроникний Автоматичне вимкнення Індикатор низького заряду батареї Самодіагностика при несправності..
260.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Електронний термометр Paramed Panda - це дитячий варіант електронно термометра з гнучким наконечником та захистом від вологи. Просте і швидке вимірювання температури протягом 60 секунд, наявність пам'яті на останній результат вимірювання, можливіс..
292.00грн.
Нет в наличии
-40%
Продано
0
Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія Кількість обмежена.   Особливості цифрового термометра Rossmax TG380 Qutie: Вимірювання протягом 10 секунд Гнучкий..
246.00грн.148.00грн.
Нет в наличии
-25%
Продано
0
Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія Кількість обмежена.   Особливості та переваги електронного термометра Paramed Basic   Сучасний дизайн;..
161.00грн.120.00грн.
Нет в наличии
Термометри електронні

Електронний термометр - це прилад для вимірювання температури тіла, який не має шкали і його не можна розбити так, як звичайний скляний градусник. Результати вимірювання температури виводяться на спеціальний екран цифрового термометра. Градусники електронні в останні роки стають все більш і більш популярними. Навіть в пологових будинках вже в обов'язковому вимагають мати при собі саме цифровий термометр.

 

Градусник електронний: його особливості та переваги

 

 • Такий градусник не можна розбити.
 • При виробництві не використовується ртуть, яка небезпечна не тільки для людини, але і для навколишнього середовища.
 • Більш швидке вимірювання, на відміну від ртутного аналога. Зверніть увагу, що звуковий сигнал, який видає електронний градусник і символізують закінчення вимірювання актуальний для ректального способу вимірювання температури. Якщо температура вимірюється звичайним способом (в пахвовій западині), то час вимірювання збільшується і вимагає зазвичай 5-7 хвилин.
 • На електронний термометр ціна стартує від 69 грн, а з огляду на, що він купується 1 раз на багато років, то різниця в ціні з ртутним градусником стає практично не помітною.
 • Електронні термометри періодично вимагають заміни батарей.
 • Практично всі електронні термометри мають пам'ять останнього вимірювання. Це дуже зручно якщо ви, наприклад, заснули з градусником і він автоматично відключився через 10 хвилин (для економії батарейки). У цьому випадку вам достатньо дістати термометр і подивитися результат.

 

Нормальна температура тіла в залежності від способу вимірювання:

 

 • Ректально (в прямій кишці) - 37,5 ° C;
 • Орально (в роті) -37,0-37,3 ° C;
 • Аксиллярно (в пахвовій западині) - 36,6 C.

 

Де купити електронний градусник?

 

Купити електронний градусник можна як у звичайній аптеці, так і інтернет-магазині. Оформити замовлення на електронні термометри Paramed можна у нас на сайті декількома способами:

 

 1. Додати товар до кошику і заповнити всі необхідні поля.
 2. Натиснути кнопку «Купити в 1 клік».
 3. Написати онально-консультанту на сайті.
 4. Замовити зворотний дзвінок і коли оператор інтернет-магазину medico.in.ua вам передзвони ви скажете йому якийсь товар Вас цікавить.
 5. Зателефонувавши на цілодобовий телефон гарячої лінії.