0
0
0

Тонометр автоматичний PARAMED Flagman

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Paramed
  • Код товару: 6657001
  • Наявність: Нет в наличии
1 942.00грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд: Paramed
Тип: автоматичний
Розмір манжети, см: 22-40
Точність вимірювання пульсу: 0.05
Обчислення середнього тиску: так

Paramed Flagman – більше, ніж просто електронний тонометр!


Автоматичний тонометр із манжетою на плече Paramed Flagman має наступні особливості:


Технологія виміру при накачуванні манжети дозволяє виключити надмірну компресію та повторне нагнітання повітря, забезпечує оптимальний тиск у манжеті при кожному вимірі, внаслідок чого отримуємо швидкий та максимально точний результат.


Індикатор правильного надягання манжети. Тонометр обладнаний вбудованим датчиком правильного надягання манжети, відповідна іконка відображається на екрані тонометра під час вимірювання. Правильність накладання манжети є одним з ключових факторів отримання точних результатів вимірювання тиску.


Індикатор руху. Щоб отримати точні результати вимірювання тиску, необхідно перебувати в стані спокою й не рухатися. Тонометр обладнаний дуже чутливим індикатором руху, який повідомляє відповідною іконкою на екрані, що для отримання точних результатів вимірювання необхідно повторити.


Віялоподібна манжета 22-40 см. Забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, яка знаходиться під манжетою, що є запорукою отримання точного результату і зводить до мінімуму болючі відчуття від здавлювання руки.


Голосовий помічник. Невеликий, але дуже якісний прихований динамік робить озвучування результатів українською мовою дуже приємним для сприйняття. Результати вимірювання можна отримати навіть при відсутності світла.


Пам'ять на 240 вимірювань. Дані зберігаються окремо для двох користувачів, тож у будь-який момент ви можете переглянути свої показники артеріального тиску. 


Адаптер USB TYPE-C. Робить можливим використання тонометра навіть при відсутності світла. Можливість живлення від павербанка чи ноутбуку значно полегшують користання тонометром у сьогоднішніх реаліях.


Великий LED дисплей. Великий кольоровий LED дисплей з підсвіткою та великими цифрами, які видно на 360° навіть у темряві. Зручний та простий у використанні для літніх людей та людей з вадами зору.


Стаціонарність чи портативність. Електронний тонометр Paramed Flagman ідеально підходить для повсякденного життя. Пристрій у кейсі стане яскравим доповненням вашої оселі, яке не потрібно приховувати. Та при необхідності, тонометр дуже просто виймається з кейсу та вміщається навіть у вашу кишеню.


Матове покриття має високу стійкість до пошкоджень. Корпус тонометра виготовлено з ABS пластику, що робить його нетоксичним для навколишнього середовища. Високоякісне матове покриття забезпечує приємні тактильні відчуття та забезпечує супротив ковзанню.

Характеристики
Тонометри
Бренд Paramed
Тип автоматичний
Розмір манжети, см 22-40
Точність вимірювання пульсу 0.05
Обчислення середнього тиску так
Індикація аритмії так
Точність вимірювання артеріального тиску 3 мм рт.ст.
Пам'ять (кількість комірок) 240 (2х120)
Країна-виробник Китай
Гарантія 5
Діапазон вимірювання пульсу 40-199
Датчик руху при вимірюванні так
Елемент живлення AA, 3 шт., електромережа
Датчик правильного накладення мажети так
Живлення мережевий адаптер/батарейки
Мережевий адаптер у комплекті Так
Донакачування при високих показниках максимальний діапазон виміру
Зона вимірювання тиску плече
Вага товару, г 225
Діапазон вимірювання артеріального тиску, мм рт.ст. 0-299
Автоматичне вимикання так
Голосовий супровід українською мовою так
Звуковий сигнал так
Класифікація за нормами ВООЗ так
Колір білий
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.