0
0
0

Тонометр автоматичний PARAMED Flagman

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Paramed
  • Код товару: 6657001
  • Наявність: В наявності
1 942.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Paramed Flagman – більше, ніж просто електронний тонометр!

 

Автоматичний тонометр із манжетою на плече Paramed Flagman має наступні особливості:


Технологія виміру при накачуванні манжети  дозволяє виключити надмірну компресію та повторне нагнітання повітря, забезпечує оптимальний тиск у манжеті при кожному вимірі, внаслідок чого отримуємо швидкий та максимально точний результат.

Індикатор правильного надягання манжети. Тонометр обладнаний вбудованим датчиком правильного надягання манжети, відповідна іконка відображається на екрані тонометра під час вимірювання. Правильність накладання манжети є одним з ключових факторів отримання точних результатів вимірювання тиску.

Індикатор руху. Щоб отримати точні результати вимірювання тиску, необхідно перебувати в стані спокою й не рухатися. Тонометр обладнаний дуже чутливим індикатором руху, який повідомляє відповідною іконкою на екрані, що для отримання точних результатів вимірювання необхідно повторити.

Віялоподібна манжета 22-40 см.  Забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, яка знаходиться під манжетою, що є запорукою отримання точного результату і зводить до мінімуму болючі відчуття від здавлювання руки.

Голосовий помічник. Невеликий, але дуже якісний прихований динамік робить озвучування результатів українською мовою дуже приємним для сприйняття. Результати вимірювання можна отримати навіть при відсутності світла.

Пам'ять на 240 вимірювань.  Дані зберігаються окремо для двох користувачів, тож у будь-який момент ви можете переглянути свої показники артеріального тиску. 

Адаптер USB TYPE-C. Робить можливим використання тонометра навіть при відсутності світла. Можливість живлення від павербанка чи ноутбуку значно полегшують користання тонометром у сьогоднішніх реаліях.

Великий LED дисплей. Великий кольоровий LED дисплей з підсвіткою та великими цифрами, які видно на 360° навіть у темряві. Зручний та простий у використанні для літніх людей та людей з вадами зору.

Стаціонарність чи портативність. Електронний тонометр Paramed Flagman ідеально підходить для повсякденного життя. Пристрій у кейсі стане яскравим доповненням вашої оселі, яке не потрібно приховувати. Та при необхідності, тонометр дуже просто виймається з кейсу та вміщається навіть у вашу кишеню.

Матове покриття має високу стійкість до пошкоджень. Корпус тонометра виготовлено з ABS пластику, що робить його нетоксичним для навколишнього середовища. Високоякісне матове покриття забезпечує приємні тактильні відчуття та забезпечує супротив ковзанню.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.