0
0
0

Небулайзери Paramed

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
-31%
Продано
0
Розпродаж. Упаковка може мати сліди від цінника, втрати кольорів, потертості, невелику деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена. Компресорний інгалятор Paramed Compact Plus +: його характеристики та особливостіParamed Compact - це інг..
1 010.00грн.699.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Компресорний небулайзер Paramed Compact+ - це популярний прилад дозиметричного типу, спеціально призначений для проведення домашніх інгаляцій. Завдяки високій продуктивності, маленькому розміру і прийнятною вартістю, сьогодні, цей інгалятор можна по ..
1 145.00грн.
Нет в наличии
-69%
Продано
Уцінка
2
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена. Небулайзер для дітей Paramed Puppy — це компактна та оригіналь..
1 226.00грн.379.00грн.
Нет в наличии
-70%
Продано
Уцінка
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена.   Характеристики інгалятора, що забезпечують повноцінн..
1 537.00грн.459.00грн.
Нет в наличии
-71%
Продано
Уцінка
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена. Характеристики компресорного небулайзера: Швидкість розп..
957.00грн.279.00грн.
Нет в наличии
-70%
Продано
Уцінка
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена. Компресорний інгалятор Paramed Assistant: його характеристики ..
1 172.00грн.349.00грн.
Нет в наличии
-69%
Продано
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена.  Компрессорный небулайзер Paramed Air Pro – эфф..
1 588.00грн.489.00грн.
Нет в наличии
-68%
Продано
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Компресорний інгалятор Paramed Air Plus: його характеристики і особливості   Характеристики інгалятора, що забезпечують повноцінну небулайзерну терапію в умовах домашнього лікування, дозволяють ..
1 537.00грн.499.00грн.
Нет в наличии
-68%
Продано
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Компресорний інгалятор Paramed Assistant: його характеристики і особливості Швидкість розбризкування дрібних частинок ліків становить 0,3 мл / хвилину. Це оптимальна швидкість для проведення інгаляці..
1 172.00грн.375.00грн.
В наличии
-66%
Продано
1
Промивач носа Rossmax у подарунок! Небулайзер для дітей Paramed Puppy — це компактна та оригінальна модель у вигляді милого цуценя. Чудовий пристрій для домашніх інгаляцій + весела іграшка для дитини. Висока швидкість розпилення лікарських засоб..
1 226.00грн.415.00грн.
Нет в наличии
Небулайзери Paramed

Небулайзери Paramed — це вірні помічники в боротьбі з симптомами захворювань органів дихання. Апарати розроблені українською компанією, що випускає медтехніку та товари медичного призначення. ТМ Paramed зарекомендувала себе, як виробник недорогої і якісної продукції.

Небулайзери "Парамед" відрізняються потужністю, комплектацією і функціоналом. Ви можете придбати для себе найпростіший інгалятор для особистого використання або замовити багатофункціональний прилад для всієї родини. При виборі орієнтуйтеся на наступні характеристики:

 

 • маса пристрою (важливо, якщо його доведеться часто перевозити);

 • зовнішній вигляд (є модель у вигляді собаки для дітей);

 • потужність (для в'язких препаратів потрібна велика продуктивність);

 • розмір часток в аерозолі;

 • час роботи приладу з перервами;

 • об'єм резервуара для ліків (від цього залежить, скільки препарату можна використовувати за одну процедуру);

 • комплектація (наявність дитячої та дорослої маски, загубника). 

 

Medico — офіційний дистриб'ютор ТМ Paramed в Україні. У нас можна замовити продукцію бренду з доставкою та отримати консультацію по експлуатації приладу. Пам'ятайте, що фахівці магазину не мають права рекомендувати або призначати препарати для інгаляцій. Ліки, дозування і тривалість терапії призначає виключно лікар. 

 

Чому ми рекомендуємо купити небулайзер Paramed:

 

 • "Парамед" — це сертифікована продукція, що пройшла всі необхідні інстанції і відповідає стандартам якості; 
 • купити небулайзери Paramed можна за приємною ціною, якщо порівнювати вартість з іншими відомими брендами;
 • вітчизняний виробник, один з кращих в Україні;
 • в інтернет-магазині є кілька різних моделей — можна вибрати найбільш підходящий варіант;
 • прості і зручні у використанні;
 • гарантія на всі інгалятори — 2 роки.

 

Умови доставки небулайзера Paramed по Україні

 

 • у відділенні "Нової пошти";

 • з рук кур'єра (послуга для обласних центрів);