0
0
0

Механічний тонометр

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
1
Paramed Classic - це проста і надійна модель механічного тонометра. Дана модель зарекомендувала себе на українському і американському ринках. Прилад може використовуватися як у професійній діяльності, так і для домашньої самодіагностики.   ..
610.00грн.
Нет в наличии
Продано
1
Paramed Comfort - класичний тонометр професійного типу з латексними комплектуючими. Успішно використовується як в медичній практиці, так і для домашньої самодіагностики. Модель зарекомендувала себе на українському та американському ринку. Відмінний в..
731.00грн.
Нет в наличии
Продано
2
Rossmax GB102 - це механічний тонометр класичного типу.  Модель працює за класичним принципом: нагнітання і підбурювання повітря відбувається вручну, зчитування показників - за допомогою чутливого стетоскопа і сфигмоманометра.  Прилад випус..
823.00грн.
Нет в наличии
-62%
Продано
Уцінка
1
Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Rossmax GB102 - це механічний тонометр класичного типу.  Модель працює за класичним принципом: нагніта..
823.00грн.313.00грн.
Нет в наличии
Механічний тонометр

Ручний апарат для вимірювання тиску не зовсім комфортний для домашнього використання, так як його можна застосовувати тільки за участю другої людини. Крім того, потрібен час, щоб пристосуватися до приладу та освоїти принцип його дії. Але навіть незважаючи на наявність більш сучасних електронних моделей, механічний тонометр зберігає свої позиції на ринку. Згідно з відгуками користувачів, багато хто воліє саме механічні моделі через видимих ​​переваг.

 

Чому варто купити механічний тонометр?

 

Замовити механічний тонометр варто тим, для кого виявляться вагомими такі аргументи:

 

  • для роботи апарат не вимагає ніяких додаткових пристосувань (батарейок, адаптера та електромережі);

  • це недорого — вартість приладів набагато нижче автоматичних та напівавтоматичних аналогів;

  • висока точність вимірювань (якщо вірно знімати показники).

 

Багато лікарів України віддають перевагу саме механічні моделі, оскільки вони показують найвірогідніші результати. Головне, щоб дослідження проходило строго за інструкцією.

 

Правила вимірювання тиску механічним тонометром:

 

  1. Зніміть одяг з передпліччя, прийміть правильне положення тіла, що не схрещуйте ноги, надіньте манжету відповідно до інструкції.

  2. Покладіть передпліччя від ліктя до кисті на стіл.

  3. Ваш помічник повинен зосередитися, докласти стетоскоп або фонендоскоп в місці пульсації нижче манжети.

  4. Повільно починайте спускати повітря і слухати удари пульсу в стетоскопі, дивлячись на циферблат тонометра. Як тільки ви почули перший удар (ступ) - запам'ятайте показання приладу, систолічний АТ (верхнє). Останній удар - діастолічний (нижній) тиск.

  5. В процесі вимірювання не рухайтеся і не розмовляйте - це може значно спотворити результати дослідження.

 

Підбираючи тонометр в інтернет-магазині "Медико", ви можете знайти пристрої в декількох варіаціях. Ціна моделей буде залежати від комплектації і торгової марки. У Medico можна купити механічний тонометр швейцарського бренду Rossmax і перспективного українського виробника Paramed. Ми виступаємо в ролі офіційного дистриб'ютора торгових марок і рекомендуємо їх апарати своїм клієнтам. Всі товари сертифіковані, мають гарантію від 2 років і відповідають стандартам якості ЄС. У каталозі ви знайдете детальні фото апаратів і всіх комплектуючих.

 

Доставка механічного тонометра в Україні

 

Після оформлення замовлення менеджери Medico відправлять товар за вказаною адресою. Доставка механічних тонометрів та іншої медтехніки здійснюється по всій Україні через поштову службу "Нова пошта".