0
0
0

Поглинаючі пелюшки

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
0
Впитывающие пеленки для взрослых 60х60 5 шт - MyCo Cover Впитывающие пеленки для взрослых —.незаменимый инструмент по уходу за больными и пожилыми людьми. Повсеместно используется в роддомах, гинекологических кабинетах. Продукция компании MyCo — л..
57.00грн.
Нет в наличии
Продано
Безкоштовна доставка
0
Одноразові поглинаючі пелюшки для дорослых MyCo Economy вигідний варіант, якщо у вас вдома лежачий хворий або маленька дитина. Розмір однієї поглинаючої пелюшки - 90x60 см. Вбираючі пелюшки MyCo Economy (60x90) — це вигідне рішення для регулярног..
1 328.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Пелюшки для дорослих MyCo Cover — це вбираючі вироби високої якості. Застосовуються для догляду за хворими і літніми людьми, для медичних оглядів і процедур. Можна використовувати як у медичних установах, так і в домашніх умовах. В наявності середні ..
266.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Пелюшки для дорослих MyCo Cover - це витратний матеріал, який помітно полегшує догляд за хворими і людьми похилого віку.  Абсорбуючі властивості виробів роблять їх незамінними помічниками під час медичних процедур.  Пелюшки швидко вбирають ..
79.00грн.
В наличии
Продано
0
Одноразові пелюшки для дорослих 60х60 30 шт - MyCo CoverВбираючі пелюшки для дорослих.незамінний інструмент по догляду за хворими і літніми людьми. Повсюдно використовується в пологових будинках, гінекологічних кабінетах. Продукція компанії MyCo — лі..
311.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
MyCo Cover - це універсальні поглинаючі пелюшки, призначені для використання дорослими.  Вироби помітно спрощують догляд за хворими і людьми похилого віку (більше не потрібно постійно міняти постільну білизну!).  Пелюшки 60 на 60 см можна б..
275.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
MyCo Cover - це вбираючі пелюшки для дорослих, що володіють суперабсорбірующімі властивостями.  Це означає, що виріб швидко поглинає рідину і утримує її всередині.  Пелюшки часто використовуються в лікарнях, а також будинки при догляді за х..
52.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
MyCo Cover - це гігієнічні пелюшки для одноразового застосування.  Швидко вбирають велику кількість рідини, але поверхня залишається абсолютно сухою.  Використовуються для догляду за літніми і хворими людьми, а також під час медичних процед..
79.00грн.
Нет в наличии
-50%
Продано
0
На упаковке могут присутствовать следы от ценников и скотча, незначительные повреждения транспортировочной упаковки, количество ограничено.Одноразові пелюшки поглинаючі MyCo Cover 60х90 см, 5 шт. - Інструкція для застосуванняГіпоалергенний м'який шар..
100.00грн.50.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Вбираючі пелюшки для дорослих — це ефективний захист постільної білизни та ліжка від намокання. Товари для догляду за хворими MyCo користуються попитом по всій Україні. Вироби успішно використовуються як при лікарняному відході, так і в домашніх умов..
416.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
На упаковке могут присутствовать следы от ценников и скотча, незначительные повреждения транспортировочной упаковки, количество ограничено. MyCo Cover - це гігієнічні пелюшки для одноразового застосування.  Швидко вбирають велику кіль..
72.00грн.
В наличии
Поглинаючі пелюшки

Одноразові пелюшки для дорослих для догляду за хворими  та дітьми ТМ MyCo - це продукція підвищеного поглинання, незамінна при проблемі нетримання. В каталозі Medico представлені вбираючі пелюшки Myco для дорослих, дитяча серія для самих маленьких і економічна упаковка за вигідною ціною:

 

 • Серія Cover: 45х60см, 60х60см, 60х90см, упаковки 5 і 30 шт.
 • Серія Eco Baby: 60х90см, упаковка 5шт.
 • Серія Economy: пелюшки 60 на 90 см, упаковка 100шт.


Medico - офіційний дистриб'ютор торговельної марки Myco. Оформляючи покупку на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що замовляєте оригінальний, сертифікований товар високої якості.

 

Чому варто купити одноразові пелюшки для дорослих, лежачих хворих та новонароджених від Myco


Чим Myco відрізняється від інших торгових марок? Це єдиний бренд в Україні, що випускає абсорбуючі пелюшки з підвищеною поглинанням. Переваги лінійки:
 

 • блокують неприємний запах;
 • гіпоалергенні, не викликають роздратування на шкірі;
 • зручні у використанні;
 • поверхня залишається рівною навіть при наповненні рідиною;

 

Склад одноразових пелюшок MyCo

 

У складі пелюшок для дорослих та дітей  MyCo є суперабсорбент (SAP) і целюлоза.

Завдяки суперабсорбенту (sap) істотно збільшується швидкість всмоктування і обсяг рідини.

 

 • Більш того, рідина перетвориться в гель, який нейтралізує запах і мінімізує зворотне надходження рідини.
 • Нижній шар виконаний з непромокаючої тканини, яка захищає білизну від протікання.
 • Тканина верхнього шару м'яка, не подразнює шкіру і виконана за спеціальною технологією виробництва, з нанесенням сітки.
 • Сітка забезпечує додаткову швидкість всмоктування, розподіл рідини, робить внутрішній шар рівномірним і тонким. 
Пелюшки MyCo, завдяки якісним властивостям, мають кращі показники:

 

 • швидко вбирають рідину;
 • блокують рідина всередині, не пропускають на поверхню;
 • блокують запах;
 • Завжди мають рівну поверхню, естетичний вигляд.


Суперабсорбент забезпечує максимальну швидкість всмоктування рідини, яка всередині пелюшки перетворюється в густий гель. Нижній шар виробу виконаний з непромокаючої тканини, щоб захистити постільна білизна від протікання. Верхній шар м'який і приємний до тіла. Пелюшка покрита тонкою сіткою, яка допомагає рівномірно розподіляти рідину, запобігаючи появі нерівностей.

Інтернет-магазин Medico рекомендує купити вбираючі пелюшки для немовлят і дорослих торгової марки Myco. Гарантією їх зручності і надійності виступають не тільки офіційні сертифікати, а й позитивні відгуки користувачів. Ще один приємний момент: купити засоби гігієни для новонароджених і дорослих можна з доставкою і за доступною ціною.