0
0
0

Глюкометр Контур Плюс (Contour Plus)

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
0
Набір Глюкометр Countour Plus + Тест смужки 25 штГлюкометр Контур Плюс. Покрокова відео інструкція, керівництво до використанняГлюкометр Contour Plus - це вірний помічник діабетика.  Завдяки інноваційним технологіям апарату регулярний завмер вмі..
782.00грн.
Нет в наличии
Продано
1
Глюкометр Контур Плюс. Покрокова відео інструкція, керівництво до використання Глюкометр Contour Plus - це вірний помічник діабетика. Завдяки інноваційним технологіям апарату регулярне вимірювання рівня глюкози в крові стає простим і ком..
536.00грн.
В наличии
Продано
3
Що вміє Глюкометр Контур Плюс УАН    Контроль діабету за допомогою мобільного додатку для Android і IOS пристроїв. Неперевершена точність +/- 10%.  Стандарт ISO 15197 діє до: 2013 Кольорова індикація результ..
700.00грн.
Нет в наличии
-69%
Продано
0
Распродажа.  Упаковка может иметь следы от ценника, потерю цветов, потертости, небольшую деформацию картона. Товар новый. Количество ограничено. Що вміє Глюкометр Контур Плюс УАН Контроль діабету за допомогою мобільного додатку для And..
1 799.00грн.559.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Глюкометр Контур Плюс. Покрокова відео інструкція, керівництво до використання Глюкометр Contour Plus - це вірний помічник діабетика. Завдяки інноваційним технологіям апарату регулярне вимірювання рівня глюкози в крові стає простим і ком..
947.00грн.
Нет в наличии
Глюкометр Контур Плюс (Contour Plus)

Глюкометр торгової марки Сontour - це сучасний апарат для діабетиків, що дозволяє самостійно вимірювати рівень глюкози в крові.  Глюкометри сертифіковані для українського ринку, вони відповідають європейським і вітчизняним стандартам якості.  Вимірювач цукру в крові, розроблений швейцарською компанією, користується попитом у всьому світі.  Його головні переваги: ​​максимально висока точність і широкий функціонал.

 

Різновиди глюкометрів

 

Прилади для вимірювання цукру в крові поділяють на:

 

  •  пристрою з кодуванням і без;

  •  відповідні ISO 15197 діє до: 2013 (актуальний міжнародний стандарт для глюкометрів) і не відповідають;

  •  апарати вимірювання цукру в крові, що вимагають більшого або меншого об'єму крові.

 

Як вибрати глюкометр

 

Глюкометри без кодування більш точні і надійні (при роботі апаратів з кодуванням часто виникають помилки і похибки).  Крім того, рекомендуємо вибирати прилад з мінімальним обсягом необхідного зразка крові.  Чим менше крові бере апарат, тим легше і швидше проходить процедура.  Набагато практичніше, якщо глюкометр дозволяє повторити паркан одним ланцетом, якщо під час першої спроби було набрано недостатньо крові (саме така функція передбачена у приладі Contour Plus).

 

Точність глюкометра

 

Апарат Contour Plus випускає компанія Ascensia Diabetes Care - виробник першого в світі переносного глюкометра.  З дня заснування компанія направлена ​​на інновації та вдосконалення своїх технологій.  Тож не дивно, що саме їх продукція працює з похибкою вимірів не більше 10%.  Це вищий рівень точності глюкометра на сьогоднішній день.

 

 Чому варто купити глюкометр Contour Plus в Medico

 

 В інтернет-магазині Medico ви можете купити глюкометр за доступною ціною.  Ми пропонуємо найкращі умови для замовлення:

 

  • можливість замовити товар з офіційною гарантією від виробника;
  • техпідтримка з компетентними консультантами;

  • тільки сертифікована продукція високої якості;

  • вартість продукції нижче, ніж у багатьох аптеках України;

 

Щоб взяти діабет під контроль, купите прилад для вимірювання цукру в крові №1 в Україні.  У каталозі представлені прилади від офіційного дистриб'ютора Contour Plus і генерального партнера Medico.

 

Гарантія. Сервісний центр глюкометрів Contour

 

Гарантія на продукцію торгової марки становить 5 років.  Разом з гарантійним талоном ви отримуєте детальну інструкцію українською мовою.  Якщо виникнуть будь-які труднощі - телефонуйте в наш сервісний центр.  Компетентні фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання щодо експлуатації глюкометра.

 

Доставка глюкометрів Contour Plus по Україні

 

Оформіть замовлення на сайті або за телефоном, вказаним в шапці сайту.  Після отримання оплати інтернет-магазин Medico відправить замовлення зручним для вас способом: