0
0
0

Тонометри Rossmax

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
Безкоштовна доставка
1
Стандарти та Технологии Rossmax X1 Rossmax X1 - автоматичний тонометр швейцарського виробника.  Робить процедуру виміру АТ максимально простою та зручною.  Є всі необхідні датчики і сучасні функції.  Апарат визначає порушення серцев..
1 648.00грн.
Нет в наличии
-57%
Продано
Уцінка
0
Відправлення тільки по 100% передоплаті!Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Стандарти та Технологии Rossmax X1 Rossmax X1 - автоматичний тоном..
1 541.00грн.665.00грн.
Нет в наличии
-53%
Продано
Уцінка
0
Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Тонометр Rossmax S150 - автоматичний апарат з манжетою, яка фіксується на зап'ясті.  Модель відповід..
1 404.00грн.660.00грн.
Нет в наличии
Продано
Безкоштовна доставка
0
Стандарти і технології тонометра Rossmax X3 Rossmax X3 - автоматичний тонометр нового покоління, одна з найбільш передових розробок в світі.  Модель має широкий функціонал і всі сучасні датчики для точного аналізу АТ. При всьому своєму о..
2 289.00грн.
Нет в наличии
-55%
Продано
Уцінка
0
Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Rossmax X3 - автоматичний тонометр нового покоління, одна з найбільш передових розробок в світі.  Моде..
2 289.00грн.1 030.00грн.
Нет в наличии
Продано
Безкоштовна доставка
0
Стандарти й технології тонометра Rossmax X5Rossmax X5 - сучасний автоматичний тонометр з широким набором функцій і технологією надточного зчитування тиску.  Швейцарська якість приладу не потребує реклами.  Головні показники надійності апара..
2 532.00грн.
Нет в наличии
-50%
Продано
Уцінка
0
Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія Кількість обмежена.Rossmax X5 - сучасний автоматичний тонометр з широким набором функцій і технологією надточного зчитування тиску.&n..
2 532.00грн.1 266.00грн.
Нет в наличии
Продано
Безкоштовна доставка
0
Стандарти та технології в тонометрі Rossmax CH155f Rossmax СН155f - тонометр швейцарського виробництва з високим ступенем точності.  Має багато додаткових функцій і всі необхідні датчики.  Підходять як для повсякденного, так і професійного..
1 537.00грн.
Нет в наличии
-51%
Продано
Уцінка
0
Відправлення тільки по 100% передоплаті!Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена!Rossmax СН155f - тонометр швейцарського виробництва з високим ступенем ..
1 537.00грн.753.00грн.
Нет в наличии
Продано
2
Rossmax GB102 - це механічний тонометр класичного типу.  Модель працює за класичним принципом: нагнітання і підбурювання повітря відбувається вручну, зчитування показників - за допомогою чутливого стетоскопа і сфигмоманометра.  Прилад випус..
823.00грн.
Нет в наличии
-62%
Продано
Уцінка
1
Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Rossmax GB102 - це механічний тонометр класичного типу.  Модель працює за класичним принципом: нагніта..
823.00грн.313.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Тонометр Rossmax S150 - автоматичний апарат з манжетою, яка фіксується на зап'ясті.  Модель відповідає стандартам ЄС та Асоціації щодо вдосконалення медичного інструментарію.  Головні переваги вимірювача: висока точність і ефективність. ..
1 404.00грн.
Нет в наличии
-68%
Продано
Уцінка
0
Відправлення тільки по 100% передоплаті!Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія Кількість обмежена.Технології тонометра ROSSMAX AV91 Rossmax AV91 - напівавтоматична мод..
1 404.00грн.444.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Технології тонометра ROSSMAX AV91 Rossmax AV91 - напівавтоматична модель, що поєднує цифрові технології і ручне нагнітання повітря.  Під час автоматичного спуску апарат вимірює пульс, верхнє і нижнє тиск.  Швейцарська якість приладу не..
1 404.00грн.
Нет в наличии
Тонометри Rossmax

Шукаєте надійний тонометр? "Россмакс" - виробник якісної медтехніки та виробів медичного призначення. Бренд зарекомендував себе на світовому ринку як постачальник продукції преміум-класу. Апарати для вимірювання тиску Rossmax зручні у використанні і відповідають європейським стандартам якості.

Під торговою маркою випускаються тонометри наступних типів:

 

  • автоматичні;

  • механічні;

  • напівавтоматичні.

 

Автоматичний (електронний) вимірювач тиску - найзручніший варіант, для використання якого не потрібна спеціальна підготовка. При дотриманні правил експлуатації апарат зчитує показники з максимальною точністю. Для роботи приладу потрібні батарейки або доступ до електромережі.

Механічний тонометр на увазі ручне нагнітання і спускання повітря. Показання зчитуються на слух, що часто ускладнює процес. До такого апарату потрібно пристосуватися. Для проведення вимірювань необхідний помічник, який буде накачувати манжету і слухати пульс.

Напівавтоматичний вимірювач поєднує якості двох вищевказаних типів. Він електричний і оснащений дисплеєм, але нагнітання повітря відбувається вручну.

 

Чому варто купити тонометр Rossmax? Думка лідируючого інтернет-магазину медтехніки України

 

У тонометрах Rossmax, які можна купити в магазині Medico, використовуються суперсучасні технології: визначення аритмії, занадто високого і дуже низького серцебиття, передчасних скорочень і т.д. Не кожна модель Россмакс має повний функціонал. В описі кожного тонометра є вказівка ​​на те, які функції він має. Від функціоналу і типу вимірювача безпосередньо залежить його вартість.

 

Де купити тонометр Rossmax?

 

Medico - офіційний дистриб'ютор швейцарської торгової марки в Україні. Ми пропонуємо недорогі тонометри за доступною ціною. Висока якість продукції підкріплено гарантією від виробника. Перед вибором моделі ознайомтеся з фото в каталозі та відгуками користувачів.

 

Гарантія для тонометрів Rossmax

 

Купуючи прилад швейцарського бренду в Medico, можете не турбуватися про справжність товару. Гарантія на всі тонометри Rossmax становить 5 років. Фармацевт, кур'єр або співробітник, який відправляє товар, обов'язково заповнює гарантійний талон. Разом із замовленням ви отримуєте інструкцію до тонометр Rossmax українською мовою.

 

Доставка тонометрів Rossmax в Україні

 

При оформленні замовлення на суму більше 1500 грн кур'єрська доставка по великих містах країни абсолютно безкоштовна. Також ми можемо відправити товар "Новою поштою" післяплатою або по передоплаті.