0
0
0

Компресорні небулайзери

Знижки на медичну техніку до -70%
Придбати
Знижки на медичну техніку до -70%
Продано
Безкоштовна доставка
0
Небулайзер, он же ингалятор, — это аппарат, преобразующий жидкость в аэрозоль. Преимущество ингаляций в прямом и быстром воздействии лекарства на область воспаления. Мельчайшие частицы лекарства эффективно проникают в очаг заболевания, тем самым уско..
1 851.00грн.
Нет в наличии
-31%
Продано
0
Розпродаж. Упаковка може мати сліди від цінника, втрати кольорів, потертості, невелику деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена. Компресорний інгалятор Paramed Compact Plus +: його характеристики та особливостіParamed Compact - це інг..
1 010.00грн.699.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Компресорний небулайзер Paramed Compact+ - це популярний прилад дозиметричного типу, спеціально призначений для проведення домашніх інгаляцій. Завдяки високій продуктивності, маленькому розміру і прийнятною вартістю, сьогодні, цей інгалятор можна по ..
1 145.00грн.
Нет в наличии
-69%
Продано
Уцінка
2
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена. Небулайзер для дітей Paramed Puppy — це компактна та оригіналь..
1 226.00грн.379.00грн.
Нет в наличии
-70%
Продано
Уцінка
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена.   Характеристики інгалятора, що забезпечують повноцінн..
1 537.00грн.459.00грн.
Нет в наличии
Продано
Безкоштовна доставка
0
Небулайзер NB500 - надпотужний апарат компресорного типу для домашнього використання.  Володіє технологією регульованого клапана VAT, завдяки якій доставляє препарати різного ступеня в'язкості без заміни деталей.  Надійний і ефективний прил..
2 036.00грн.
Нет в наличии
-71%
Продано
Уцінка
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена. Характеристики компресорного небулайзера: Швидкість розп..
957.00грн.279.00грн.
Нет в наличии
-70%
Продано
Уцінка
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена. Компресорний інгалятор Paramed Assistant: його характеристики ..
1 172.00грн.349.00грн.
Нет в наличии
-69%
Продано
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Гарантія 2 роки. Кількість обмежена.  Компрессорный небулайзер Paramed Air Pro – эфф..
1 588.00грн.489.00грн.
Нет в наличии
-68%
Продано
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Компресорний інгалятор Paramed Air Plus: його характеристики і особливості   Характеристики інгалятора, що забезпечують повноцінну небулайзерну терапію в умовах домашнього лікування, дозволяють ..
1 537.00грн.499.00грн.
Нет в наличии
-68%
Продано
0
Промивач носа Rossmax у подарунок! Компресорний інгалятор Paramed Assistant: його характеристики і особливості Швидкість розбризкування дрібних частинок ліків становить 0,3 мл / хвилину. Це оптимальна швидкість для проведення інгаляці..
1 172.00грн.375.00грн.
В наличии
-66%
Продано
1
Промивач носа Rossmax у подарунок! Небулайзер для дітей Paramed Puppy — це компактна та оригінальна модель у вигляді милого цуценя. Чудовий пристрій для домашніх інгаляцій + весела іграшка для дитини. Висока швидкість розпилення лікарських засоб..
1 226.00грн.415.00грн.
Нет в наличии
-75%
Продано
Уцінка
0
Відправлення тільки по 100% передоплаті!Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! У 2017 року швейцарська компанія випустила новий унікальний інгалят..
2 326.00грн.590.00грн.
Нет в наличии
-71%
Продано
Уцінка
0
Відправлення тільки по 100% передоплаті!Розпродаж. Коробка може мати: потертість, невелику втрату кольорів, сліди від цінників. Стан приладу новий. Кількість обмежена.   Небулайзер NB500 - надпотужний апарат компресорного ти..
2 036.00грн.590.00грн.
Нет в наличии
-68%
Продано
Уцінка
0
Відправлення тільки по 100% передоплаті!Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Небулайзер, він же інгалятор, це апарат, що перетворює рідину в аероз..
1 851.00грн.590.00грн.
Нет в наличии
-69%
Продано
Уцінка
0
Розпродаж! Упаковка може мати сліди від цінника, втрату кольорів, потертості, незначну деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена! Стабільно працює навіть при зниженій напрузі в електромережі (завдяки підключенню через адаптер змінного ст..
1 890.00грн.590.00грн.
Нет в наличии
Компресорні небулайзери

Компресорний небулайзер - сучасний прилад для домашніх інгаляцій.  Апарат дозволяє отримати максимальну користь від лікарських препаратів шляхом перетворення рідини в аерозоль.  Компресорний інгалятор розщеплює ліки на найдрібніші частинки, які миттєво проникають всередину дихальних шляхів.
Небулайзер підходить і дорослим, і дітям.  Його застосовують для боротьби з ГРВІ, застудою, кашлем і нежитем, бронхітом, пневмонією та іншими захворюваннями.  Але пам'ятайте, що тип ліки і дозування призначає тільки лікар.

Характеристики приладів, на які потрібно звертати увагу:
 

  •  сумісність з тими чи іншими препаратами;
  •  комплектація (наявність масок, загубника);
  •  розмір часток і можливість їх регулювання;
  •  час роботи пристрою з перервами;
  •  потужність приладу (чим вище, тим більше речовини може переробити апарат).


Порівнюючи всі інгалятори, небулайзер компресорний - найбезпечніший і зручний.  Важлива перевага цього типу пристрою: при розщепленні рідкої речовини молекули препарату не руйнуються.

 

 5 причин купити компресорний інгалятор в Medico:

 

  • можливість купити компресорний інгалятор швидко і недорого;
  • тільки оригінальна продукція відомих брендів (всі прилади медичного призначення отримали сертифікати якості України і ЄС);
  • гарантія на всі товари від виробника;
  • можливість залишити відгук або проконсультуватися з фахівцем магазину щодо експлуатації компресорного небулайзера;
  • зручний каталог інтернет-магазину з актуальними цінами, фото і описом товару.

 

 Доставка компресорного небулайзера по Україні

 

Ми пропонуємо всі зручні способи доставки: "Новою поштою" (накладений платіж або передоплата на карту) або кур'єрською службою.