.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Відмінності компресорних та ультразвукових небулайзерів


Обираючи небулайзер покупці часто губляться стикаючись з тим, що на ринку представлені різні види небулайзерів: компресорні й ультразвукові. Виникає питання: як вибрати іналятор? Чим відрізняється компресорний інгалятор від ультразвукового?

Перш за все, слід зазначити, що обидва види небулайзерів призначені для перетворення лікарських речовин в пар або аерозоль. Відмінність полягає в тому, яким способом це здійснюється: в компресорних інгаляторах перетворення здійснюється шляхом трансформації лікарської речовини в аерозоль за допомогою тиску. В ультразвукових - за допомогою ультразвуку.

Інгялятор Россмакс

Головні відмінності ультразвукових і компресорних небулайзерів:

1) Спектр використовуваних лікарських препаратів.

Однозначною перевагою компресорних інгаляторів є їх універсальність. Вони дозволяють використовувати багато лікарських препаратів включаючи гормони й антибіотики. В ультразвуковому ингаляторі можна використовувати меньше лікартських речовин. Наприклад, не можна використовувати такі препарати як антибіотики або суспензії типу будесоніца, через здатність ультразвуку руйнувати структуру препарату.

2) Шум видаваний небулайзером при роботі.

Різні інгалятори працюють з різним рівнем шуму (рівень шуму завжди вказується в паспорті приладу). Однак, найбільший рівень шуму однозначно мають компресорні інгалятори. Ультразвукові небулайзери є значно тихішими. Це дозволяє використовувати їх в публічних місцях, під час сну, для проведення інгаляції у дітей (щоб не лякати їх гучними звуками).

Небулайзер Парамед.png

3) Вартість.

Компресорні небулайзери є більш доступними за ціною.

4) Портативність.

Компресорні інгалятори однозначно менш мобільні, ніж ультразвукові. Вони набагато більш масивні і важкі. Якщо є необхідність в частій транспортуванні небулайзера, ми рекомендуємо звернути увагу на меш-інгалятор.

5) Кут нахилу приладу при роботі.

За рахунок того, що компресорні інгалятори більш масивні, ніж ультразвукові, їм потрібен якомога менший кут нахилу приладу. В свою чергу, ультразвуковий небулайзер можна використовувати, навіть якщо пацієнт перебувати в положенні лежачи.

Вибір за Вами. Будьте здорові, а ми вам у цьому допоможемо!

Повернутися до списку