0
0
0

Автоматичний тонометр Paramed Basic, манжета 22-36см. Акція!

-72%
Продано
Уцінка
Відгуки:
(2)
  • Виробник: Paramed
  • Код товару: 1658002-1
  • Наявність: Нет в наличии
279.00грн.
980.00грн.

Розпродаж. Упаковка може мати сліди від цінника, втрату квітів, потертості, невелику деформацію картону. Товар новий. Кількість обмежена. 

Тонометр Paramed Basic — прилад для вимірювання тиску українського виробництва. Це базова комплектація, яка надає користувачеві тільки самі необхідні можливості. Модель Paramed Basic — це швидке, точне і зручне вимірювання АТ без зайвих операцій. Вигідне рішення для тих, хто шукає надійний прилад для повсякденного використання.

Характеристики автоматичного тонометра Paramed Basic:

Автоматичний тонометр Paramed Basic працює на базі FAST LOGIC. Апарат здатний виявляти артеріальний тиск при слабкому пульсі або порушення роботи серця. Технологія забезпечує високу точність вимірювань.

Парамед Бейсік має індикатор аритмії. При виявленні відхилень під час відображення результатів на екрані загоряється відповідний значок. Ця можливість дозволяє вчасно виявити відхилення в роботі серця і звернутися до лікаря.

Апарат порівнює показники користувача зі стандартами ВООЗ попереджає про відхилення.

Ще одна причина придбати Paramed Basic — захист кнопок від забруднення. На інших приладах пил часто забивається в кнопки, що може привести до поломки. Цей апарат можна возити з собою в подорож або на роботу, не побоюючись забруднення. Захист кнопок значно збільшує термін служби корпусу. Додатково в комплекті з пристроєм ви отримуєте зручний чохол для зберігання.

Paramed Basic показує верхнє, нижнє тиск і пульс. Три значення відображаються на дисплеї відповідно зверху вниз. Цифри контрастні і великі, тому їх зможе прочитати навіть людина зі слабким зором.

Тонометр Парамед Бейсік має великий обсяг пам'яті, що дозволяє запам'ятовувати останні 90 показників. Апарат здатний паралельно вести записи даних двох людей.

Дата та час фіксується після кожного виміру. Функція має значення, оскільки дозволяє більш детально аналізувати динаміку змін АТ.

Модель підходить для руки обсягом від 22 до 36 см. Манжета майже універсальна та підходить для людини будь-якої комплекції.

Виробник надає дворічну гарантію на електронний блок тонометра.

Відгуки (2)
Марина
Марина
22.11.2022
Огромное спасибо. Товар соответствует ожиданиям. В наличии были батарейки, что приятно удивило. Связались и отправили очень быстро. Заказом остались очень довольны
Людмила
Людмила
15.11.2022
Все чудово товар прийшов швидко на пошту.
Рекомендую