0
0
0

Що таке цукровий діабет

Що таке цукровий діабет діабет


Перш ніж пояснити, що таке діабет, ми повинні розібратися в процесі перетворення глюкози в енергію.


Велика частина їжі, яку ви з'їдаєте за день, організм переробляє в глюкозу .. Цукор - це паливо для нашого тіла, джерело незамінною енергії.  Без цукру ми не зможемо виконувати прості повсякденні завдання.  Після їжі глюкоза переміщається по судинах і живить всі клітини організму.  У цей момент її стає дуже багато, тому підшлункова залоза виробляє спеціальний гормон.  Інсулін контролює рівень глюкози, щоб він не виходив за межі нормальної роботи.  Інсулін допомагає цукру проникати всередину клітин і перетворюватися в енергію.

Якщо ж у людини діабет, відбувається одна з трьох проблем:


  •  підшлункова перестає виробляти інсулін;
  •  орган виробляє гормон в недостатній кількості;
  •  інсулін стає непотрібний, оскільки організм його не сприймає.


Таким чином, діабет - це захворювання, при якому спостерігається надлишок "марною" глюкози.  Цукор не перетворюється в енергію, тому організму доводиться брати його з альтернативного джерела - жирового прошарку.  На жаль, при тривалому використанні жиру виникають серйозні ускладнення.


Пам'ятайте, що ви не один!


Якщо вам або вашим близьким діагностували діабет, не впадайте у відчай.  За статистикою близько 382 млн осіб страждають від того ж недуги.  На жаль, цей показник зростає з кожним роком через пасивного способу життя і неправильне харчування.  Медицина досі не знайшла ліки від діабету, але ми вміємо контролювати цей стан.  Підтримувати нормальний рівень цукру допомагають спеціальні препарати та ін'єкції штучного інсуліну.  Діабетик не повинен забувати про регулярні перевірки за допомогою глюкометра, дотримання режиму і фізичну активність.  Якщо дбати про своє здоров'я і слідувати рекомендаціям лікаря, діабет не завадить щасливою і активного життя!

Діабет, Contour Plus

Коментарі
Схожі статті
15.11.2022
Діабет 1 типу
Діабет 1 типу
Про діабеті чув кожен, але мало хто толком розбирається в особливостях цього поширеного захворювання. Ще менше людей знає, що є три форми діабету: гестаційний, діабет першого і другого типу. Ви напевно чули уривки інформації, з яких запам'ятали основ..
18.11.2022
Діабет 2 типу
Діабет 2 типу
Діабет другого типу широко поширений у всьому світі. Тенденція вельми невтішна: за останнє десятиліття випадків захворювання зафіксовано на 60% більше! Від цієї форми недуги страждає близько 90% всіх діабетиків. Не важливо, хто з вашого оточення хвор..