.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Особливості використання одноразових пелюшок

17.06.2020 17:17:00

Вбираючі пелюшки — одноразова продукція, яка помітно спростила догляд за хворими людьми і новонародженими. Вироби допомагають як пацієнту, так і його близьким.

Для кого призначені вбираючі пелюшки

По-перше, для лежачих людей. Вбираючі пелюшки незамінні при догляді за людьми, які не можуть рухатися самостійно або змушені дотримуватися суворого постільного режиму. Вироби допомагають під час гігієнічних процедур і виступають у ролі захисту для постільної білизни.

По-друге, для новонароджених та немовлят, які відпочивають в ліжечку або колясці. Пелюшку можна покласти на сповивальний столик під час повітряних ванн або зміни підгузника.

По-третє, для вихованців. Про використання пелюшок при догляді за домашніми тваринами читайте в окремій статті.

Вбираючі пелюшки не є основним засобом захисту ліжку. Це додатковий спосіб убезпечити поверхню від намокання при нетриманні. Для більш повного захисту можна використовувати підгузники для дорослих.

Как правильно подобрать размер подгузников для взрослых.png

Чому так важливо правильно вибрати розмір

Від вибору розміру безпосередньо залежить комфорт пацієнта. Занадто маленька пелюшка не здатна охопити потрібну площу, вона може скомкаться. Крім того, її не вистачить для поглинання великої кількості вологи (вироби більшого розміру мають велику ступінь поглинання). Але якщо пелюшка більше, ніж потрібно, вона не буде використана на 100%. Значить, це зайві витрати для сім'ї або медустанови.

Можуть пелюшки викликати алергію або роздратування

Перед покупкою будь-якої продукції медичного призначення ви повинні переконатися, що вона має сертифікат якості. Вбираючі пелюшки, пройшли всі необхідні сертифікації, не повинні викликати алергійну реакцію. Якщо після використання виробу на шкірі пацієнта з'явилася висипка або почервоніння, негайно відмовтеся від продукції обраного бренду.

Як часто потрібно міняти пелюшки

У середньому вироби потребують заміни 1-2 рази на добу. Зазвичай це роблять після гігієнічних процедур або в тому випадку, якщо пелюшка повністю заповнилася або протекла.

Бажаємо вам міцного здоров'я!

Повернутися до списку