0
0
0

Як підібрати розмір підгузників для дорослих

08.06.2020 11:49:00


При покупці будь-якого одягу ми стикаємося з вибором відповідного розміру.  Купимо занадто маленьку - річ виявиться некомфортною, занадто велику - буде висіти мішком.  Те ж стосується і підгузників.  Маленький розмір може не зійтися на талії, натирати і заподіювати дискомфорт.  Великий неминуче веде до нещільного прилягання і протікання.

 У світі моди є конкретна розмірна сітка, загальноприйнята для всіх виробників.  Але різні бренди підгузників випускають вироби з власними значеннями.  Через це при покупці одноразової продукції завжди потрібно робити виміри параметрів тіла.  Тільки після цього можна вибирати відповідний розмір.

Як підібрати розмір підгузників для дорослих

Щоб зробити виміри, використовуйте сантиметрову стрічку.  Зафіксуйте обхват живота і стегон, виберіть найбільше значення - саме по ньому і потрібно вибирати розмір.

 Розмірна сітка підгузників для дорослих MyCo
 Нижче ми привели значення, що відповідають розмірам одноразової продукції ТМ Myco:

 Розмір  Обхват живота (см)

S            64-89

M            76-114

L             89-127

XL          102-152

Як правильно зняти мірки

Є три нехитрих методу, кожен з яких розрахований на людей з різним рухової здатністю.

Спосіб №1: в положенні стоячи

Коли людина стоїть, провести завмер найпростіше.  Для цього потрібно взяти сантиметрову стрічку і обхопити нею живіт в самій виступає точці.  Те ж саме в районі стегон.  З двох отриманих значень виберіть найбільше.  Якщо живіт, наприклад, виявився більше - саме цю цифру зіставляйте з таблицею вище.  Якщо значення знаходиться в діапазоні від 64 до 89 см, ваш розмір - S.

Спосіб №2: в положенні лежачи (при можливості повернути пацієнта)

Схема схожа на спосіб фіксації підгузника в положенні лежачи.  Спочатку переверніть пацієнта на бік, потім покладіть край стрічки під сідниці або талію.  Поверніть людину назад, щоб він ліг на стрічку.  Довгим країв обхопіть живіт або стегна.

Наприклад, у вас вийшло два значення: стегна - 84 см, живіт - 92 см. Ми не беремо до уваги першу цифру, а керуємося більшою.  Згідно таблиці, 92 см входить в два діапазони, що відповідають розмірам підгузників M і L. Тут ви не прогадаєте, але краще вибирати більший розмір - L. Багаторазові липучки дозволяють затягнути підгузник до потрібного значення.

розмірна сітка вибір підгузків для дорослих

Спосіб №3: в положенні і сидячи і / або лежачи (без можливості перевернути пацієнта)

 Якщо лежачого або сидячого людини складно перевернути, зняти мірки можна іншим способом.  Для цього достатньо виміряти відстань між тазовими кістками і вставити в наступну формулу: х2 + 5 см.

 Наприклад, відстань між кістками - 50 см. Множимо це значення на 2, отримуємо 100 см + 5 = 105 см. Отримана цифра відповідає розмірам L і XL.  У цьому випадку теж краще вибирати XL.

 Бажаємо міцного здоров'я вам і вашим близьким!