0
0
0

Тонометр Paramed Indicator, з адаптером, кольоровою підсвіткою, манжета 22-36 см

Продано
Отзывы:
(0)
 • Производитель: Paramed
 • Код Товара: 1658003
 • Наличие: Нет в наличии
1 232.00грн.

Тонометр Paramed Indicator — це прилад автоматичного типу, розроблений відомою українською компанією. Дана модель вимірювача тиску використовується як в домашніх умовах, так і в дорогих приватних клініках. Апарат українського бренду "Парамед" користується попитом завдяки приємному поєднанню ціни і якості.

Характеристики тонометра Paramed Indicator

 • Дисплей з яскравим підсвічуванням дозволяє вимірювати нижнє і верхнє тиск навіть в темний час доби. Результати відображаються у вигляді великих і контрастних цифр, які легко розгляне навіть людина з поганим зором. В залежності від вимірюваного тиску підсвітка екрану світитися жовтим (низький тиск), зеленим (норма), червоним (підвищений тиск) кольором.

 • Індикатор аритмії, визначення пульсу, нижнього і верхнього тиску.

 • Унікальний алгоритм Fast Logic забезпечує високу точність вимірювань. Алгоритм дозволяє апарату нагнітати в манжету саме той об'єм повітря, який необхідний для рівномірного стиску плеча. Чим рівномірніше здавлена головна артерія, тим достовірніші результати вимірювань. Крім того, Fast Logic ігнорує м'язові імпульси, які можуть вплинути на результати виміру.

 • Модель Paramed Indicator має пам'ять об'ємом на 90 останніх досліджень для двох різних користувачів. Прилад запам'ятовує дані про пульс, аритмії і тиску в режимі реального часу. Всі показники фіксується з датою і часом вимірювання. Збережені дані можна показати лікареві — це дозволить більш детально вивчити стан пацієнта. Щоб тонометр не запам'ятовував результати, перед початком виміру потрібно вибрати опцію «Гість».

 • У комплекті з апаратом кожен покупець отримує зручну сумку для зберігання.

 • Безшовна манжета підходить для людей різної комплекції. Щільно закріплюється на передпліччі об'ємом від 22 до 36 див. Манжета фіксується з допомогою міцної липучки.

 • Fast Logic вираховує середнє значення пульсу і тиску за останні три виміри. Це дозволяє визначити найбільш точний показник без урахування ймовірних похибок.

 • У нашому інтернет-магазині можна купити Paramed Indicator за доступною ціною. Вартість апарату нижче, ніж у більшості українських аптек. Ми є офіційним дистриб'ютором торгової марки Paramed. Ми надаємо офіційну гарантію на товар від виробника. Гарантійний талон на 2 роки отримує кожен покупець при замовленні онлайн або самовивозі з аптеки.

 • Автоматичний тонометр Paramed Indicator (актуальна ціна вказана на сайті) має індикатор аритмії і гіпертонії. Ця функція рекомендована людям, що страждають від будь-яких порушень роботи серця.

Вимірювач тиску Paramed Indicator — незамінний атрибут будь-якої домашньої аптечки. Його можуть самостійно використовувати люди похилого віку з проблемами слуху і зору. Крім того, прилад рекомендований для використання в медичних установах.

Гарантійний термін - 24 міс на електронний блок, 6 міс на адаптер і манжету.


Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.