0
0
0

Як знизити температуру тіла в домашніх умовах❓

Як знизити температуру тіла в домашніх умовах❓
Тут ми зібрали кілька найпростіших способів знизити температуру тіла в домашніх умовах.
✅ Пийте багато води
Вживання близько 2 літрів рідини на день є хорошим способом безпечно знизити температуру тіла та уникнути зневоднення.
✅ Їжте продукти з високим вмістом води
Диня, кавун, полуниця, селера, огірок і цвітна капуста – все це хороші варіанти їжі, коли у вас лихоманка. Ви можете їсти ці продукти окремо, в салаті або перетворити їх на смузі.
✅ Зробіть компрес
Змочіть рушник у прохолодній воді та протріть скроні, потилицю, внутрішні сторони ліктів, зап’ястя, стопи та область під колінами. Або опустіть ноги в прохолодну воду на 15 хвилин.
✅ Пийте м'ятний чай
М'ята відома своїми охолоджуючими властивостями. Приготуйте гарячу або холодну чашку м’ятного чаю і пийте його протягом дня. До речі, вживання гарячої рідини збільшує потовиділення, що допоможе охолодити тіло.
✅ Менше рухайтеся
Виберіть спокійне місце для сидіння або лежання. Рух підвищує температуру тіла, тому намагайтеся відпочити близько 20-30 хвилин. Не забувайте дихати глибоко і повільно. Після відпочинку спокійна прогулянка на свіжому повітрі теж може бути корисною.
✅ Приймайте жарознижувальні ліки
Якщо температура тіла вище 40 градусів можна прийняти щось із цих ліків: парацетамол, аспірин або ібупрофен. Зверніть увагу, що аспірин не можна приймати дітям і підліткам з вірусними захворюваннями, оскільки це може призвести до синдрому Рейє, який може бути летальним. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій до будь-яких ліків, які ви приймаєте.
Бажаємо вам міцного здоров'я!
Комментарии