.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Тонометр на зап'ястя Omron RS2

Тонометр на зап'ястя Omron RS2
Хит
Рейтинг:
1 600 грн.
Підписатися
Поділитися


 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Модель Omron RS2 - це тонометр з кріпленням манжети на зап'ястя.  Апарат універсальний і підходить людям будь-якого віку.  Оснащений функцією швидкого виміру на стадії компресії.  Тонометр працює на базі компресора японського виробництва, а значить, прослужить довгі роки.

Характеристики тонометра Omron RS2:

 • Intellisense.  Технологія інтелектуальної чутливості, яка використовується тільки в тонометрах цього виробника.  При вимірюванні АТ прилад не поступається навичкам досвідченого лікаря.  Тонометр проводить аналіз пульсу і інтенсивність серцебиття.  Під час виміру апарат застосовує систему подвійного контролю: точність вимірювання перевіряється двічі, щоб допустити мінімальну похибку.  Подвійний контроль також не дає манжеті набирати зайву повітря, щоб не заподіяти дискомфорт людині.
 • Прискорений замір АТ на стадії нагнітання повітря.  Ви напевно знаєте, як неприємний буває процес виміру тиску, коли манжета здавлює плече занадто сильно.  Але цей зап'ястний тонометр не допускає дискомфорту і зчитує показники максимально швидко.
 • Автозамір пульсу.  Модель зчитує не тільки верхнє / нижнє АТ, але і частоту серцевих скорочень.  Як відомо, норма пульсу згідно ВООЗ становить приблизно від 60 до 100 ударів в секунду.  Звичайно, багато що залежить від віку і умов виміру.  Пам'ятайте, що використовувати тонометр потрібно в стані повного спокою.
 • Індикатор аритмії.  Прилад фіксує порушення в ритмі серця і інформує про це користувача.  Якщо виявлена ​​аритмія, тонометр виводить на екран невеликий значок у вигляді сердечка.Еслі індикатор аритмії загоряється регулярно, обов'язково зверніться до лікаря для діагностики.
 • Індикатор підвищеного тиску.  Апарат проінформує вас про те, що показник АТ значно перевищує норму.  Нагадуємо, що норма згідно ВООЗ становить 110-140 мм рт.ст.  для верхнього АТ і 70-85 мм рт.ст.  для нижнього.  Якщо сигнал виникає регулярно, обов'язково зверніться до лікаря.
 • Індикатор коректної фіксації.  Якщо манжета надіта неправильно, це може сильно вплинути на результат виміру.  Тому модель оснащена спеціальним датчиком, який сигналізує про те, що манжету потрібно зафіксувати більш надійно.
 • Індикатор руху.  Навіть найменші рухи під час виміру можуть спотворити результати.  Якщо ви заворушилися, апарат сповістить про це сигналом на екрані.
 • Обсяг пам'яті.  Модель здатна запам'ятати до 30 вимірювань для одного користувача.  Тепер вам не потрібно вести журнал і щодня записувати показники для самодіагностики.  Результати можна надати лікаря - це дуже зручно.
 • Клінічно апробовано.  У надійності і точності приладу можете не сумніватися.  Кожен прилад від виробника Omron пройшов клінічні випробування, відповідні британським, американським і європейським стандартам.
 • Офіційна гарантія на прилад - 5 років.

Де купити тонометр Omron RS2

Якщо ви зупинили вибір на цій моделі, оформите замовлення в інтернет-магазині "Медико".  Ми є офіційним дистриб'ютором Omron в Україні, тому в каталозі тільки оригінальна продукція.  Ми першими отримуємо нові розробки бренду для реалізації.  Завдяки ексклюзивному співпраці з брендом пропонуємо найкращі ціни на ринку!

Умови доставки тонометра Omron RS2 по Україні

Після оформлення покупки ми відправимо товар "Новою поштою" в вказане відділення.  Ви можете оплатити замовлення на карту або готівкою при отриманні (накладна плата).  Живете в Дніпрі?  У вас є можливість забрати тонометр зі складу "Медико" без оплати доставки.
В "Медико" ви завжди можете отримати консультацію по використанню і догляду за медтехнікою.  Звертайтеся на гарячу лінію: 0-800-605-671.

Артикул 960115
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії так
Реєстрація дата / час ні
Обсяг пам'яті на 30 вимірювань
Прискорене вимірювання в фазі компресії так
Індикатор підвищеного тиску так
Технологія вимірювання тиску Intellisense (інтелектуальне вимірювання)
Графічний індикатор рівня АТ так
Звуковий сигнал ні
Індикатор руху так
Індикатор правильної фіксації манжети так
Лідер продажу так
Рейтинг 3.68
Автоматичне вимикання так
Клінічно апробовано да
Комплектація тонометра батарейки в комплекті, журнал для запису артеріального тиску, футляр для зберігання приладу
Гарантія 5 років
Кількість тих, хто проголосував 5

C цим товаром купують