.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Одноразові пелюшки для дорослих MyCo Cover 60х45 5 шт

Одноразові пелюшки для дорослих MyCo Cover 60х45 5 шт
Рейтинг:
40 грн.
Поділитися
пелюшки для дорослих 60x45 5 шт
Вбираючі пелюшки для дорослих MyCo Cover Розмір 60х45 см
В упаковці - 5 шт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
Як використовувати пелюшки для дорослих

переваги пелюшок для дорослих Myco

Пелюшки для дорослих MyCo Cover - це витратний матеріал, який помітно полегшує догляд за хворими і людьми похилого віку.  Абсорбуючі властивості виробів роблять їх незамінними помічниками під час медичних процедур.  Пелюшки швидко вбирають рідину, не подразнюють шкіру хворого, надійно утримують вологу всередині.


 Невелика упаковка на 5 штук знадобиться для разового відвідування лікарні.  Часто використовується в пологовому будинку, під час гінекологічних процедур.  Розмір пелюшок - 60х45 см, найменший.

 Склад всмоктують пелюшок MyCo Cover MyCo 60x45 5шт

  • З одного боку пелюшка покрита шаром дихаючого матеріалу, який моментально пропускає рідину і залишається сухим.  Покриття з іншого боку, навпаки, не пропускає вологу і захищає ліжко від намокання.
  •  Усередині вироби знаходиться подвійний шар суперабсорбента і - речовини, що перетворює рідину в густий гель.  Целюлоза, що входить до складу прошарку, має натуральне походження і оброблена для поліпшення абсорбуючих властивостей.
  •  Спеціальний матеріал з гратчастої структурою рівномірно розподіляє речовина.  Утворений гель надійно утримується між шарами навіть в разі, якщо пелюшку зім'яли.

 Доставка вбираючих пелюшок MyCo 60x45 5шт по Україні

 Ми здійснюємо доставку "Новою поштою" в будь-яку точку країни.  У Дніпрі можна забрати покупку прямо зі складу "Медико".  Доставка склад-склад в інші міста - тільки для замовлень на суму від 1000 грн.  Жителям великих міст пропонуємо скористатися послугами кур'єра (за тарифами кур'єрської служби).

Виробник MyCo
Артикул 1753518

C цим товаром купують