.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Тонометр на зап'ястя Omron RS2

Тонометр на зап'ястя Omron RS2
Хит
Рейтинг:
1 600 грн.
Поділитися

Запястные тонометры Омрон уникальны и неповторимы: только они не имеют ограничений по возрасту. Omron RS2 обладает функцией ускоренного измерении в фазе компрессии. Тонометры Omron - это настоящее японское качество, поскольку компрессор, основной элемент тонометра, изготовлен непосредственно в Японии.У нас вы можете купить запястный тонометр Omron RS2 с бесплатной доставкой в Киеве, Днепропетровске, Кривом Роге, Запорожье, Харькове, Николаеве, Одессе, Херсоне, Черновцах, Черкассах, Полтаве, Львове, Виннице, Ровно

 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Особливості зап'ястного тонометра Omron RS2:

 • Використання технології Intellisense робить тонометр практично лікарем. У перекладі "Intellisense" означає "інтелектуальну чутливість". Що це значить? Це означає, що при вимірюванні тиску прилад діє як справжній доктор: аналізує пульс пацієнта, інтенсивність серцевих скорочень, використовує систему подвійного контролю точності показань тонометра, що дозволяє уникнути зайвого нагнітання повітря в манжету (позбавляючи від додаткових неприємних відчуттів при вимірі) при збільшенні точності результатів вимірювання. А також, технології Intellisense дає можливість використовувати широкий функціонал в тонометрі без шкоди для швидкості і якості результатів. Дана технологія використовується ВИКЛЮЧНО в тонометрах Omron.
 • Прискорене вимірювання у фазі компресії. Всі, хто хоча б раз у житті стикався з питанням вимірювання тиску знає, як часом неприємний процес нагнітання повітря в манжету. Омрон передбачив дану проблему і створив тонометри з прискореним вимірюванням тиску. Нагнітання повітря в манжету відбувається максимально швидко і зводить до мінімуму неприємні відчуття в процесі вимірювання.
 • Функція автоматичного вимірювання пульсу в тонометрі покаже інтенсивність серцевих скорочень. У нормі цей показник повинен складати від 60 до 100 ударів на секунду (залежно від віку пацієнта, чим старше - тим менша кількість серцевих скорочень входить в норму).
 • Індикатор аритмії загоряється на дисплеї тонометра у вигляді миготливого сердечка у випадку, якщо прилад фіксує порушення ритму серцевих скорочень. Поява даного символу на дисплеї - привід звернутися до лікаря.
 • Індикатор підвищеного тиску повідомить вам, коли тиск виходить за межі норми встановленої ВООЗ як "нормальний тиск". Для дорослих систолічний ("верхнє") тиск повинен становити не більше 110-140 мм рт.ст., діастолічний ("нижнє" - 70-85 мм рт.ст.). Якщо прилад часто сигналізує про підвищений тиск - це сигнал того, що в організмі проблеми - раджемо Вас звернутися до лікаря.
 • Індикатор правильної фіксації манжети допоможе вам правильно надіти і зафіксувати манжету тонометра.
 • Індикатор руху допоможе вам зрозуміти, чи може ваше випадковий рух вплинути на результати вимірювання. Якщо прилад вивів на екран датчик руху - вам рекомендується переміряти тиск.
 • Об'єм пам'яті на 30 вимірювань дозволяє автоматично фіксувати в пам'яті результати останніх 30 вимірювань. Для того, щоб згадати, який тиск у вас був днями, тепер достатньо заглянути в пам'ять приладу.
 • Клінічно апробовано. Всі тонометри Омрон пройшли клінічні випробування у відповідності з протоколами Британського товариства гіпертонії (BHS), Європейського товариства гіпертонії (ESH) та Американської Асоціації прогресивного використання медичного обладнання (AAMI). Все це ще раз підтверджує неперевершене японська якість тонометрів Omron.
 • ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ!Артикул 960115
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії так
Реєстрація дата / час ні
Обсяг пам'яті на 30 вимірювань
Прискорене вимірювання в фазі компресії так
Індикатор підвищеного тиску так
Технологія вимірювання тиску Intellisense (інтелектуальне вимірювання)
Графічний індикатор рівня АТ так
Звуковий сигнал ні
Індикатор руху так
Індикатор правильної фіксації манжети так
Лідер продажу так
Рейтинг 5
Автоматичне вимикання так
Клінічно апробовано да
Комплектація тонометра батарейки в комплекті, журнал для запису артеріального тиску, футляр для зберігання приладу
Гарантія 5 років

C цим товаром купують