.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Тонометр автоматичний Paramed Expert

Тонометр автоматичний Paramed Expert
Рейтинг:
996 грн.
Підписатися
Поділитися

Купити автоматичний тонометр Paramed Expert (Парамед Експерт) за ціною, доступною для кожного можна на сайті нашої компанії. Тут представлена якісна продукція від надійного виробника. Автоматичний тонометр Paramed Expert від більш бюджетних моделей відрізняє широкий екран, наявність можливості збереження в пам'яті отриманих значень, графічний індикатор класифікації ВООЗ, індикатор аритмії і безліч інших корисних і необхідних функцій.

 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Тонометр автоматичний Paramed Expert: його характеристики і особливості

Тонометр Парамед Експерт автоматичний - вдосконалена модель, розроблена за технологією FAST LOGIC. Перед тим як купити Paramed Expert вивчіть технічні характеристики і основні відмінності пристрою від тонометрів Парамед:

 • Наявність індикатора аритмії - робить можливис визначення будь-яких відхилень від нормальних показників ритму. На дисплей Paramed Expert виводяться показники в форматі: «нормальний ритм», «незначні порушення ритму - задовільні показники», «серйозні порушення ритму - незадовільний показники». Автоматичні тонометри Paramed Expert визначають силу кожного окремого удару і робить висновки на результаті отриманих даних.
 • Графічний індикатор класифікації тиск по ВООЗ, а також можливість визначення частоти пульсу з досить високою точністю також є в моделі Парамед Expert.
 • Великий екран автоматичного тонометра Paramed Expert, дозволяє з легкістю користуватися пристроєм навіть особам похилого віку, або людям з порушенням гостроти зору.
 • Захист кнопок від бруду, що дозволяє зберегти апарат в стані працездатності протягом тривалого періоду часу і зробити його експлуатацію максимально комфортною для користувача.
 • Обсяг пам'яті автоматичного тонометра Paramed Expert призначений для 2-х користувачів, кожен по 90 вимірювань, що дає можливість зберігати в пам'яті всі попередні показники, аж до 90 разів від кожного з двох зареєстрованих користувачів. Можливість вимірювання без збереження отриманих даних.
 • Реєстрація дата / час в Парамед Експерт-настройки вносяться користувачем і зберігаються, що дозволяє фіксувати в пам'яті пристрою результати вимірювань з точним часом і датою поведінки діагностичних маніпуляцій. Щоб уникнути випадкового занесення в пам'ять результатів не зареєстрованого користувача, необхідно попередньо увійти як «гість».
 • Розрахунок усередненого значення - функція, що дозволяє отримати середні результати трьох попередніх вимірювань, які були зроблені за останні 10 хв.
 • Автоматичний тонометр Парамед Експерт має спеціальний медичний адаптер в комплектації.
 • Зручна універсальна манжета в тонометрі автоматі Парамед Експерт має розміри 22-36 см., Вироблена з м'якої матерії - щільно прилягає до шкіри, охоплюючи руку.
 • Сумка для збереження приладу, призначена не тільки для зберігання. Але і для транспортування пристрою.
 • Paramed Expert купити можна на сайті компанії, оформивши замовлення через інтернет. Товар після покупки буде доставлено за вказаною вами адресою в заздалегідь обумовлений термін. На Paramed Expert ціна вказана в каталозі. Є гарантія 3 роки на всю представлену продукцію, включно і на автоматичний тонометр Paramed Expert.


Виробник Paramed
Артикул 1658005
Довжина манжети, см 22-36
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії так
Реєстрація дата / час так
Обсяг пам'яті для 2-х користувачів по 90 вимірювань
Вид дисплею великий екран
Технологія вимірювання тиску FAST LOGIC (вдосконалена)
Графічний індикатор рівня АТ так
Розрахунок середнього значення так
Індикатор руху ні
Індикатор правильної фіксації манжети ні
Захист кнопок від бруду так
Рейтинг 2.82
Кількість тих, хто проголосував 5

C цим товаром купують