.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Тонометр на зап'ястя Paramed X3

Тонометр на зап'ястя Paramed X3
Рейтинг:
645 грн.
Поділитися

Функціональний і практичний запястнік Paramed Х3 автомат призначений як для самостійного, так і професійного використання. Зап'ястний автоматичний Парамед Х3 компактний, легкий та простий в експлуатації. Його застосування не вимагає від користувача будь-яких спеціальних навичок і умінь. Купити тонометр на зап'ястя Paramed Х3 (Парамед Х3) автоматичний за ціною, вказаною на сайті можна прямо зараз.

 • Опис
 • Характеристики
 • Файли
 • Відгуки

Paramed Х3: його особливості та характеристики

Зап'ястний тонометр Paramed Х3 відрізняється безліччю переваг:
 • Paramed Х3 автоматичний на зап'ястя створений за технологією FAST LOGIC. Парамед Х3 опрацьований до найдрібніших деталей і вдосконалений так, що дозволяє добитися високої точності показників, зручності експлуатації, максимального комфорту людини. Зап'ястний тонометр Paramed Х3 автомат буквально підлаштовується під індивідуальні особливості організму, надходження повітря в манжетку регулюється автоматично, з урахуванням формули «наявні дані + 30%». Є можливість підключення апарату до комп'ютера, ноутбука чи іншого цифрового пристрою з метою збереження даних.
 • Індикатор аритмії - особлива функція тонометра на зап'ястя Paramed Х3, що надає шанс виявити навіть незначні порушення ритму. Індикатор здійснює розрахунок на підставі отриманих при дослідженні даних, фіксуючи так звані «сильні» і «слабкі» удари. Інформація, отримана в кінцевому рахунку, виводиться на екран у вигляді повідомлень формату: «нормальний ритм», «незначні порушення», «виражені порушення».
 • У тонометрі на зап'ясті Paramed Х3 автомат є графічний індикатор класифікації ВООЗ. Вимірювання пульсу дозволяють контролювати не тільки рівень артеріального тиску, а й частоту серцебиття.
 • Обсяг пам'яті для 2-х користувачів по 90 вимірювань має наш зап'ястник. Кожен бажаючий може зареєструватися, що дозволить автоматично зберігати інформацію, отриману при діагностиці. При цьому не зареєстрований користувач має можливість користуватися тонометром в звичному режимі, заздалегідь позначаючи себе як «гість». В останньому випадку дані не будуть фіксуватися.
 • Функція реєстрації дати / часу в Paramed Х3 дозволяє налаштовувати пристрій і зберігати результати.
 • Наявність функції розрахунку середнього значення дає можливість дізнатися усереднені показники відразу декількох вимірювань, похідних за період останніх 10 хвилин часу.
 • Купити Paramed Х3 на зап'ясті можна з батарейками, що входять в комплект.
 • Зручний футляр для зберігання або транспортування захищає корпус приладу  від пошкоджень, проникнення вологи, забруднень.
 • Якщо ви вирішили тонометр зап'ястний Paramed Х3 купити на сайті нашої компанії, то можете не сумніватися в правильності свого вибору. Тут представлена ​​для покупки тільки якісна продукція від надійних світових виробників медичної техніки, апаратури та обладнання. На весь представлений в асортименті товар поширюється гарантія від виробника. Прилад Парамед Х3 автомат повністю адаптований для самостійного використання, зручно в експлуатації. Для того, щоб купити тонометр на зап'ястний Paramed X3 ціна більш ніж доступна для більшості споживачів. Діє послуга доставки продукції.

Гарантія на зап'ястний тонометр Парамед Х3 становить 2 роки, що додатково доводить високу якість тонометра.


Виробник Paramed
Артикул 1658020
Довжина манжети, см 13,5-21,5 см
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії так
Реєстрація дата / час так
Обсяг пам'яті для 2-х користувачів по 90 вимірювань
Технологія вимірювання тиску FAST LOGIC (вдосконалена)
Графічний індикатор рівня АТ так
Розрахунок середнього значення так
Індикатор руху ні
Індикатор правильної фіксації манжети ні
Рейтинг 4.73
Автоматичне вимикання так
Клінічно апробовано да
Комплектація тонометра батарейки в комплекті, журнал для запису артеріального тиску
Гарантія 2 роки
Кількість тих, хто проголосував 3

Paramed X5.jpg
Розмір: 160.99 кб
Paramed X5.jpg
Розмір: 160.99 кб
Paramed X5.jpg
Розмір: 160.99 кб
Paramed X5.jpg
Розмір: 160.99 кб
Paramed X5.jpg
Розмір: 160.99 кб

C цим товаром купують