.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671
  • Medico
  • Возврат товара

Повернення товару

При покупці виробів медичного призначення в інтернет-магазині "Medico.in.ua" Ви можете бути впевнені, що купуєте якісний товар за ціною нижче аптечної. Всі вироби пройшли сертифікацію і відповідають усім європейським і світовим стандартам безпеки і якості, дозволені для використання та продажу на території України.

Всі товари представлені в нашому інтернет-магазині мають гарантію від 1 до 5 років!

Перевірка справності, працездатності товару та його комплектації проводяться при купівлі або при передачі товару безпосередньо одержувачу.

Повернення або обмін товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів"

У випадку, якщо ви вже безпосередньо вдома виявили несправність товару, обмін або повернення здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

Будь ласка, зверніть увагу, що не підлягають поверненню або обміну, відповідно до постанови "Про реалізацію окремий положень Закону Україн" Про захист прав споживачів "від 19 березня 1994 р. N 172": товари сан. гігієни та особистого користування, а також товари медичного призначення.

Обмін товару належної якості можливий, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та чек.