.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Автоматичний тонометр Paramed Basic

Автоматичний тонометр Paramed Basic
New Хит
Рейтинг:
680 грн.
Підписатися
Поділитися

Доставка акційного товару здійснюється тільки:

 • Новою Поштою по всій Україні
 • Самовивіз з міста Дніпро (пр. Александра Поля 109)


Тонометр Paramed Basic автоматичний являє собою високоточний прилад, що поєднує в собі відмінну функціональність без додаткових деталей. Базовая модель оснащена лише самими необхідними програмними функціями. Paramed Basic дозволить зробити процедуру з вимірювання артеріального тиску точною, швидкою та приємною завдяки простоті використання.

 • Опис
 • Характеристики
 • Файли
 • Відгуки

Paramed Basic автоматичний: особливості

 • Автоматичний тонометр Парамед Бейсік має в своєму арсеналі вкрай важливу, вдосконалену технологію FAST LOGIC. Завдяки їй, можливо провести точні виміри величини тиску, навіть при пульсі, що слабо прощупується або проблемами з ритмічністю серцебиття.
 • На дисплеї пристрою Парамед Бейсік є спеціальний значок, що загоряється разом з результатами вимірювання при підозрах на виникнення аритмії. Дана програма дозволить власнику більш якісно контролювати стан свого здоров'я і, в разі необхідності, вчасно звернутися за медичною допомогою.
 • Тонометр Парамед Бейсік є унікальним пристроєм, оснащеним спеціальним графічним індикатором. Завдяки цій функції, користувач приладу зможе дізнатися, наскільки рівень наявного артеріального тиску відрізняється від стандартів, прийнятих ВООЗ.
 • Вельми вигідно буде купити Paramed Basic для людини енергійної, що має активну життєву позицію. Його перевага полягає в системі захисту кнопок від забруднень. Вибравши саме тонометр Paramed Basic, власник зможе спокійно і впевнено брати його з собою всюди. З Парамед Бейсік більше не доведеться турбуватися про можливу поломку в результаті забруднення пристрою. Крім того, автоматичний тонометр Парамед Basic містить спеціальний захисний чохол в комплекті, що не тільки спростить транспортування, але і ефективно забезпечить цілісність всіх його елементів.
 • У процесі зняття показань тонометр Paramed Basic не тільки визначає силу АТ, а й показує частоту серцевого ритму.
 • 2-mini.jpgТонометр Парамед Бейсик має в своєму арсеналі функцію запам'ятовування отриманих даних-до 90 вимірювань. Величезним плюсом є можливість установки на приладі 2-х основних користувачів. Тому рішення Paramed Basic купити, це прояв турботи не тільки про себе, а й про здоров'я близької людини.
 • Незаперечним плюсом є фіксація дати і часу зняття показань, а також, визначення середнього значення. Наявність таких даних дуже цінно при консультаціях з лікарем і, звичайно ж, для самостійного контролю над змінами в стані здоров'я.
 • У автоматичного тонометра Paramed Basic ціна має на увазі наявність усіх необхідних компонентів. Батарейки також включені в комплект. 
 • Автоматичний тонометр Paramed Basic має розмір манжети 22-36 см, що дозволяє йому бути універсальним приладом з визначення значень АТ практично для будь-якої людини.
 • Гарантія на прилад 2 роки є додатковий індикатором якості!


Виробник Paramed
Артикул 1658002
Довжина манжети, см 22-36
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії так
Реєстрація дата / час так
Обсяг пам'яті для 2-х користувачів по 90 вимірювань
Вид дисплею великий екран
Технологія вимірювання тиску FAST LOGIC (вдосконалена)
Графічний індикатор рівня АТ так
Розрахунок середнього значення так
Звуковий сигнал так (функцію можна відключити)
Індикатор руху ні
Індикатор правильної фіксації манжети ні
Захист кнопок від бруду так
Новинка так
Лідер продажу так
Рейтинг 4.63
Автоматичне вимикання так
Клінічно апробовано да
Комплектація тонометра батарейки в комплекті, чохол для зберігання приладу
Гарантія 2 роки
Кількість тих, хто проголосував 8

876ab55f84ac71ab313215973ee98edc.PDF
Розмір: 1.07 мб
a5f89874fc1ef7faf58bfafd3e8e035f.PDF
Розмір: 766.11 кб

C цим товаром купують