.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Тонометр PARAMED Light автоматичний з адаптером

Тонометр PARAMED Light автоматичний з адаптером
Рейтинг:
1 056 грн.
Підписатися
Поділитися

Уцінка: потертості

ТОВ МЕДИКО.  Уповноважений представник і дистриб'ютор медтехніки Paramed в Україні

Автоматичний тонометр Paramed Light (Парамед Лайт) - це зручний і компактний пристрій для вимірювання артеріального тиску і пульсу пацієнта. Прилад має невеликі розміри, а тому з його зберіганням не виникне абсолютно ніяких проблем, а завдяки інтуїтивному алгоритму Fast Logic, показання Парамед Лайт виходять неймовірно точними. Його головна відмінність - це підсвічування дисплея.

 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Paramed Light: характеристики і особливості

 • Головне достоїнство Пармед Лайт - це підсвічування дисплею. Завдяки цьому вимірювання легко проводити в будь-який час доби та немає потреби вмикати світло. Це особливо важливо для літніх людей, у яких є потреба проводити вимірювання тиску вночі.
 • Тонометр Paramed Light автоматичний має не великий розмір. Він з легкістю поміститься в будь-який аптечці або бардачку автомобіля.
 • Для більш зручного зберігання тонометра, пристрій укомплектовано зручною сумочкою-чохлом, в яку можна без проблем помістити апарат.
 • Завдяки вдосконаленій системі Fast Logic, завмер тиску або пульсу став неймовірно простим процесом, з яким зможе впоратися абсолютно будь-яка людина. Система алгоритмів відсіває показники тонометра під час м'язових спазмів або руху пацієнта. Саме такий принцип роботи і робить апарат для вимірювання тиску Paramed Light неймовірно точним і швидким.
 • Автоматичний тонометр Paramed Light оснащений цифровим інтерфейсом у вигляді електронного циферблата, на якому відображаються всі показники вимірів серцево-судинної системи. Величезний плюс такого електронного табло - це м'яке підсвічування, яка дозволяє скористатися апаратом в нічний час доби. Дуже зручна функція для пенсіонерів.
 • Тепер не потрібно нікуди записувати показники, зроблені автоматичним тонометром, Парамед Лайт оснащений спеціальним накопичувачем, який реєструє кожен завмір АТ і пульсу і вносить його в базу даних з атрибутом точної дати і часу вимірів. Така опція дозволяє лікарю більш точно визначитися з діагнозом, що прискорює процес лікування.
 • Paramed Light має функцію індикатора аритмії. Це дуже зручна опція, особливо для людей, які страждають хронічною астмою або серцевою недостатністю.
 • Прилад Paramed Light проводить розрахунок середнього значення артеріального тиску і пульсу пацієнта, беручи до уваги останні дані з бази данних пристрою. Це дозволяє підвищити точність вимірів, ігноруючи неточності і безпідставні скачки артеріального тиску.
 • Paramed Light купити можна в нашому магазині, де вас чекають неймовірно вигідні ціни, не тільки на тонометри, а й інший вид індивідуального обладнання. До того ж, купивши автоматичний тонометр Парамед Лайт в нашому магазині, ви можете бути впевнені на рахунок якості та продуктивності пристрою.
 • Серед великого асортименту сучасних автоматичних тонометрів, самим популярним вважається Paramed Light ціна якого, дозволяє придбати пристрій будь-кому. Вигіднішого співвідношення ціни і якості годі й шукати.
 • Крім усього іншого, тонометр  Paramed Light оснащений безшовною манжетою, яка здатна витримувати високий тиск. Довжина манжети становить від 22 см до 36 см. Така довжина «рукава» повністю здавлює артерію, що дозволяє отримати від приладу більш точні і справжні показники.
 • Автоматичний тонометр Пармед Лайт в комплектації має як адаптер живлення, так і батарейки. Якщо Ви проводити вимірювання не вдома, Вам не потрібно підключати до мережі, він працює від невеликих батарейок, яких вистачає на довгий час, до того ж, купуючи даний апарат в нашому магазині, ви ще отримаєте пару елементів живлення в подарунок. Дуже вигідне і доступна пропозиція. Купити Paramed Light повинен кожен, хто піклується про своє здоров'я!
 • Гарантія на прилад Paramed Light становить 2 роки!

Виробник Paramed
Артикул 1658001
Довжина манжети, см 22-36
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії так
Реєстрація дата / час так
Обсяг пам'яті для 2-х користувачів по 90 вимірювань
Вид дисплею великий екран з підсвічуванням
Технологія вимірювання тиску FAST LOGIC (вдосконалена)
Графічний індикатор рівня АТ так
Розрахунок середнього значення так
Звуковий сигнал про закінчення вимірювання
Рейтинг 5
Автоматичне вимикання так
Комплектація тонометра адаптер в комплекті, батарейки в комплекті
Гарантія 2 роки
Кількість тих, хто проголосував 2

C цим товаром купують