.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Omron S1 напівавтоматичний тонометр

Omron S1 напівавтоматичний тонометр
Рейтинг:
644 грн.
Підписатися
Поділитися

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ


Тонометр напівавтомат Omron S1 - супер-точний, доступний і компактний японський тонометр, який необхідний будь-якій сім'ї.

Всі тонометри Омрон відрізняють від інших приладів представлених на ринку неперевершене японської якість, яка не потребує реклами.

Доступна ціна на напівавтоматичний тонометр робить його доступним для всіх без винятку! Компактний розмір дозволяє легко носити тонометр Omron з собою в сумочці. 

У нас ви можете купити тонометр напівавтоматичний Омрон з безкоштовною доставкою в Києві, Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Харкові, Миколаєві, Одесі, Херсоні, Чернівцях, Черкасах, Полтаві, Львові, Вінниці, Рівному.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Тонометр Omron S1 та його особливості:

  • великий дисплей. Часто люди після 40 років скаржаться на «короткі руки» і дрібний шрифт. Компанія Омрон врахувала всі побажання і створила тонометри, які дозволяють використовувати прилад людям будь-якого віку і гостроти зору. Крупний дисплей тонометра Omron S1 дозволяє використовувати прилад пенсіонерам і людям з ослабленим зором.
  • млявоподібна манжета. Манжета тонометра Omron S1 повторює форму руки забезпечуючи таким чином ідеальну точність вимірювань. Манжета за рахунок своєї особливої ​​млявоборазної форми щільно прилягає до руки в точності повторюючи її форму.Розрахована на обхват плеча 22-32 см.
  • вбудований обсяг пам'яті на 14 вимірювань. Тепер Вам не доведеться згадувати, який тиск у вас було минулого разу! У тонометрі Омрон S1 є вбудована пам'ять на 14 вимірювань, яка при щоденному вимірі дозволяє простежити динаміку зміни тиску.
  • індикатор підвищеного тиску. Якщо тиску виходить за межі фізіологічної норми (за рекомендацією ВООЗ максимально допустимий тиск - від 110/70 до 140/85 мм рт.ст.) - прилад обов'язково просигналізує про це. На дисплеї з'явиться миготливе серце. Якщо подібну картину ви спостерігаєте систематично - це привід негайно звернутися до лікаря.
  • вимірювання пульсу. Показання артеріального тиску і пульсу є основними індикаторами стану серцево - судинної системи. У нормі пульс здорової людини становить від 60 до 80 ударів на хвилину.
  • точність підтверджена клінічними випробуваннями. Точність показань в приладах OMRON доведена клінічними випробуваннями і відповідає всім основним європейським і американським протоколами: Британського Товариства Гіпертонії (British Hypertension Society, BHS), Європейського Товариства Гіпертонії (European Society of Hypertension, ESH) та Американської Асоціації прогресивного використання медичного обладнання (Association for the Advancement of Medical Instrumentation, AAMI).
  • ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ!​Артикул 960172
Довжина манжети, см 22-32 см, віялоподібна
Визначення пульсу так
Індикатор аритмії ні
Реєстрація дата / час ні
Обсяг пам'яті на 14 вимірювань
Вид дисплею великий екран
Рейтинг 4.84
Клінічно апробовано да
Комплектація тонометра батарейки в комплекті, журнал для запису артеріального тиску, чохол для зберігання приладу
Гарантія 5 років
Кількість тих, хто проголосував 5

C цим товаром купують