.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Загальна діагностика і ремонт тонометрів

Загальна діагностика і ремонт тонометрів
Рейтинг:
30 грн.
Поділитися
 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Тонометр — незамінний прилад в домашній аптечці, що дозволяє швидко і зручно вимірювати артеріальний тиск. На жаль, будь-яка техніка може давати збій, ламатися або виходити з ладу. Але не варто викидати прилад після перших ознак збою. Зверніться до наших фахівців для професійної перевірки! 

У Medico діє сертифікований сервісний центр, який допоможе вам з ремонтом та діагностикою техніки Rossmax і Paramed. Також ми приймаємо техніку та інших брендів. Наші майстри працюють з апаратами будь-якого типу: автоматичними, напівавтоматичними, механічними або запястными.

Загальна діагностика тонометра

Якщо прилад не вмикається, або працює некоректно, покажіть йому майстрам Medico. Спеціаліст порівняє показання з еталонним приладом і зробить висновки щодо його працездатності. Вартість ремонту залежить від характеру поломки. 

Іноді несправність виявляється вже на етапі діагностики. У деяких випадках майстер може негайно усунути проблему ще до замовлення ремонтних робіт.

Наша сервісна служба надає наступні види послуг: 
 • загальна перевірка апарату;
 • ремонт та заміна комплектуючих;
 • заміна електроніки;
 • настроювання і калібрування апарату.

Заміна груші в тонометрі

Одна з поширених причин несправності тонометра — поломка груші. Визначити, чи необхідна заміна груші, не так складно:
 • перестав працювати клапан для спуску повітря;
 • на груші видно тріщини;
 • груша не накачує повітря.

Після швидкої діагностики майстер замінить грушу на справну. Ми пропонуємо тільки оригінальні комплектуючі до тонометрів торгових марок Rossmax і Paramed. Якщо у вас проблема з приладом іншого бренду, наш майстер порадить універсальні комплектуючі, які до нього підійдуть. Після заміни груші на нову фахівець проведе ретельну калібрування апарату. Ціна послуги залежить від типи необхідної груші.

Заміна манжети

З різних причин манжета тонометра може вийти з ладу. Якщо з нею щось не так, зверніться по допомогу в наш сервісний центр. Професійна діагностика дозволить визначити якість роботи комплектуючого. 


Ознаки несправності манжети:
 • манжета розстібається під час нагнітання повітря;
 • апарат видає помилку, так як повітря в манжету нагнітається дуже довго;
 • повітря не накачується або не спускається.

Майстер зможе замінити неработоспособную манжету в апаратах Rossmax або Paramed на оригінальну комплектуючу. Для техніки інших брендів можливо підібрати універсальний варіант. Після заміни майстер проведе калібрування приладу і перевіряє його на відповідність стандартам. Вартість послуги заміни манжети залежить від моделі апарату та результатів діагностики.Якщо модель вже знята з виробництва, а комплектуючих вже немає в наявності, фахівець порекомендує інший апарат.
 

Ремонт тонометрів

 Якщо у вас виникли підозри на порушення роботи приладу, покажіть його майстру сервісної служби Medico.  Ми проведемо діагностику приладу і визначимо, чи потребує він в ремонті.  Якщо ремонтні роботи все-таки потрібні, діагностика абсолютно безкоштовно!  Ремонт буде включати діагностику, регулювання та калібрування апарату.

 Сервісне обслуговування Medico

 Потрібно полагодити тонометр?  Завжди раді допомогти!  У нашому сервісному центрі працюють тільки кваліфіковані майстри.  Детальніше про роботу сервісної служби можна дізнатися по телефону.  Для запису до майстра зателефонуйте в наш колл-центр або замовте послугу на сайті.  Якщо техніка не підлягає ремонту, ми допоможемо вибрати нову модель!

Артикул 00000000

C цим товаром купують