.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671
  • Medico
  • Новини
  • ТОВ «Медіко» - «Лідер року 2017 року» у сфері виробів медичного призначення

ТОВ «Медіко» - «Лідер року 2017 року» у сфері виробів медичного призначення

25.01.2018

Наші шановні відвідувачі, ми хочемо поділитися з Вами радісною новиною! За підсумками 2017 року наша компанія отримала найвищу оцінку Національного бізнес-рейтингу та статус «Лідер року 2017». Ми змогли випередити багатьох конкурентів і стати флагманом в займаній нами галузі. Тепер успішність, стабільність і високу репутацію нашої компанії підтверджує не тільки якість нашої роботи, а й престижна нагорода.

Шлях до успіху і наші пріоритети

У 2018 року ТОВ «Медико» виповнюється 5 років. Ми починали свою роботу з зовсім невеликої компанії, що складалася з менш ніж 10 осіб, а зараз у нас вже як мінімум по кілька представників у всіх областях України.

Мета нашої компанії полягає в тому, щоб зробити доступними для наших співгромадян передові товари для збереження і контролю стану здоров'я, в тому числі і тих, які до недавнього часу на українському ринку не були представлені. За цей час ми домоглися унікальних результатів завдяки цілеспрямованому, наполегливій і самовідданій праці всіх співробітників компанії.

Компанія «Медико» активно виступає за відповідний Європі рівень медицини і якості медичних товарів, стежить за світовими і європейськими тенденціями. Наприклад, в Європі з 2014 року повністю заборонені до продажу ртутні градусники і компанія «Медико», слідуючи даними тенденціям, запустила в продаж на українському ринку безртутний галістановий термометр Paramed, який не має аналогів в Україні, а також електронні термометри Paramed і Rossmax. Також ми пишаємося і іншими новими товарами на українському ринку виробів медичного призначення, які нам вдалося ввести і успішно популяризувати серед наших співгромадян. Серед них можна виділити: зігріваючий пластир для тіла і зігріваючі устілки для ніг Paramedпластир від храпу і знеболюючий трансдермальний пластирі Paramed, а також інші вироби медичного призначення.

Неодмінною запорукою нашого успіху є взаєморозуміння і взаємодопомога в колективі, підтримка цілей і філософії компанії її співробітниками. Завдяки всім співробітникам ТОВ «Медико»: креативному відділу маркетингу, обдарованій торговій команді, нашим компетентним медичним представникам, а також точній бухгалтерії, терплячій сервісній службі і відділу персоналу була здійснена активна робота з докторами і аптеками, проведено безліч акцій, метою яких було поліпшення впізнаваності торгових марок і допомогу співгромадянам в контролі стану свого здоров'я. Завдяки натхненній і дружній роботі усіх співробітників відповідно до мети компанії, ми отримали визнання наших заслуг, в тому числі і з фінансових показникам- нам присвоєно статус «Лідер року 2017». Ми дуже цінуємо таке визнання наших зусиль і обіцяємо продовжувати розвиватися і вдосконалюватися в подальшому, представляючи в Україні ще більше нових і сучасних виробів медичного призначення!

Повернутися до списку