0
0
0

Інгалятор компресорний Rossmax NA100

Продано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Rossmax
 • Код товару: 1775003
 • Наявність: Нет в наличии
2 326.00грн.

У 2017 році швейцарська компанія випустила новий унікальний інгалятор.  Особливість моделі - два окремих розпилювача для різних зон дихальних шляхів.  Сучасний небулайзер Rossmax NA100 прекрасно підходить для сімейного використання вдома.  У комплект входить дві маски: для дітей і дорослих.  Інгаляція за допомогою цієї моделі не займає багато часу.  Апарат простий і зрозумілий, тому користуватися ним зможе кожен член сім'ї.

 • Небулайзерная камера №1: Швидкість розпилення 0,15 - 0,4 мл / хв. Середній розмір частинок 2,2 мкм.
 • Небулайзерная камера №2: Швидкість розпилення 0,15 - 0,5 мл / хв. Середній розмір частинок 5-10 мкм.

камери для небулайзеру Rossmax
камери для небулайзеру Rossmax

Особливості моделі інгалятора Rossmax NA100

Білий розпилювач встановлюється в тому випадку, якщо необхідно лікування нижніх дихальних шляхів.  Білий розпилювач розщеплює речовина на більш дрібні частинки (до 2.8 мкм).  Швидкість розпилення становить 0,4 і 0,15 мл / хв (при відкритому і закритому клапані).

Для лікування верхньої зони потрібно встановити інший розпилювач - жовтий.  З його допомогою виробляється аерозоль з частинками розміром від 5 до 10 мкм.  Швидкість розпилення становить 0,5 і 0,15 мл / хв (при відкритому і закритому клапані).

Приблизно 80% всіх частинок, що виробляються компресором, мають розмір до 5 мкм.  Ємність інгалятора вміщує до 5 мл рідини (цей обсяг витрачається приблизно протягом 12.5 хвилин).  У корпусі апарату є зручне відділення для комплектуючих, тому не потрібно шукати окрему упаковку для зберігання.  Модель здатна працювати до 30 хвилин без перерви, потім потрібно 30 хвилин відпочинку - і апарат знову готовий до використання.

Переваги компресорного небулайзера Rossmax NA100:

Висока швидкість розпилення.  Цей показник означає, що апарат здатний швидко перетворити велику кількість ліків.  Для порівняння, недорогі моделі зі швидкістю приблизно 0,2 мл / хв розпилюють весь обсяг речовини за 25 хвилин.  Моделі Rossmax NA100 досить 12,5 хвилин, що в два рази менше.  Не варто пояснювати, що чим менше часу йде на інгаляцію, тим краще.  Особливо це важливо для дітей, які не можуть довгий час сидіти на одному місці.

Особлива конструкція розпилювача економить ліки при виході аерозолі з клапана.  До 30% речовини зберігається і потрапляє виключно в дихальні шляхи.  Це принциповий момент, особливо якщо ви витратилися на дорогі ліки для інгаляцій.

Прилад дозволяє змінювати швидкість розпилення в діапазоні від 0,15 до 0,4 мл / хв.  Низька швидкість підходить найменшим, а старшим дітям і дорослим можна виставляти більше.

Апарат можна використовувати для профілактики і лікування найрізноманітніших захворювань.  Перед інгаляцією уважно прочитайте інструкцію і вивчіть список препаратів, які допускаються до застосування з цією моделлю інгалятора.


Комплектація

 • У набір входить:

 • основний блок компресора;

 • два розпилювача;

 • повітряна трубка;

 • дві маски;

 • 5 додаткових повітряних фільтрів;

 • загубник (мундштук для інгаляції через рот);

 • інструкція;

 • талон з гарантією на 3 роки (на електронний блок);

 • коробка.


Купити небулайзер компресорний Rossmax NA 100

Оформіть замовлення на сайті Medico або по телефону.  Ми пропонуємо хороші ціни, офіційну гарантію і сервісне обслуговування.  У разі дефекту або несправності ви завжди можете звернутися до нашого майстра.  Хоча якість швейцарської продукції практично виключає можливість поломки!  Апарат відповідає європейським і українським стандартам.  Інгалятор вже показав себе в кращому світлі на ринку медичних товарів.

Доставка компресорного небулайзера Rossmax NA 100

 "Медико" відправить ваше замовлення "Нової поштою" в будь-яку точку України.  Можливий накладений платіж або передоплата на карту.  Жителям Дніпра пропонуємо за бажанням забрати покупку самостійно з нашого складу, щоб не оплачувати доставку.  З будь-яких питань звертайтеся на гарячу лінію магазину: 0-800-605-671.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.