.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Небулайзер компресорний Paramed Compact plus

Небулайзер компресорний Paramed Compact plus
New
Рейтинг:
704 грн.
Поділитися

Компресорний інгалятор Paramed Compact Plus + – це зручний небулайзер для домашньої терапії різних хвороб, пов'язаних з дихальною системою (хронічні запальні процеси, астми, гострі респіраторні захворювання, риніти, алергії і інші). Саме ця модель компресорних небулайзерів Paramed звертає увагу на оптимальну відповідність його вартості і якості роботи.

Акція - Доросла маска у комплекті в подарунок. 

 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

  Компресорний інгалятор Paramed Compact Plus +: його характеристики та особливості • Paramed Compact - це інгалятор компресорного типу. Такий різновид небулайзерів є найбільш популярним для експлуатації (у себе) вдома, через те що дуже простий у застосуванні. Аерозоль утворюється із лікарського засобу за допомогою спеціального компресора, з чим і пов'язана назва – компресорний. Цей інгалятор дозволяє використання для терапевтичних цілей практично будь-яких видів лікарських препаратів.
 • Швидкість, з якою розбризкується фармпрепарат в небулайзері Compact, становить 0,3 мл в хвилину. Від швидкості безпосередньо залежить тривалість процедури: чим вона вище, тим коротше буде проведена терапія, що дуже важливо при наданні допомоги дітям. Залишковий об'єм – всього 0,8 мл, що свідчить про практично повне використання медикаменту.
 • Продуктивність готового аерозолю в інгаляторі Paramed Compact, який можна придбати – 8 мл/хв.
 • Розмір розпилюються дрібних частинок ліків в небулайзері Paramed Compact – 3 мкм. Значення менше ніж 5 мкм свідчить про те, що інгаляції будуть ефективні не тільки для ротової порожнини, горла, а і для верхніх шляхів дихання, бронхів, трахеї. Такого розміру частки здатні досягти навіть альвеол. Маленький розмір дрібнодисперсних частинок особливо важливо при терапії бронхіальної астми та бронхіту з обструкцією.
 • Місткість ємності для лікарського засобу дозволяє використовувати до 6 мл препарату в моделі Compact. Цього достатньо для проведення повноцінної процедури інгаляції без перерви на додавання препарату.
 • Компресорний небулайзер Paramed Compact дозволяє здійснювати впорскування медикаментозного засобу в режимі природного дихання, що є найбільш комфортною процедурою.
 • Тривалість робочого часу інгалятора Парамед Компакт обмежена значенням у 20 хвилин. Перерву – в два рази довше. Цього достатньо для одноразового впорскування.
 • Крім самого небулайзера в стандартну комплектацію інгалятора Paramed Compact входять маска для здійснення дитячих інгаляцій, спеціальний загубник, який використовується для інгалуювання дорослим та дітям, трубка для проведення повітря.
 • Небулайзер Paramed Compact легкий. Він важить всього 1200 р.

Виробник Paramed
Артикул 2578058
Новинка так
Рекомендуємо так
Рейтинг 5.32
Гарантія 2 роки
Додатково iнгаляція в режимі природного дихання
Швидкість розпилення 0,3 мл / хв
Середній розмір часток 3,0 мкм
Продуктивність потік повітря 8 літрів в хвилину
Час роботи приладу / перерву 20/40 хвилин
Маса приладу, кг 1,2
Кількість тих, хто проголосував 13
Комплектація гарантійний талон, інструкція, загубник, дитяча маска, повітрявідвідна трубка, небулайзерна камера
Обсяг резервуара для лікарського препарату 2-6 мл
Остаточний обсяг не більше 0,8 мл

C цим товаром купують