.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Небулайзер компресорний Paramed Air Pro

Небулайзер компресорний Paramed Air Pro
Рейтинг:
699 грн. 1 100 грн.
Поділитися

Уцінка: коробка втратила колір, можливі сліди від цінників

ТОВ МЕДИКО.  Уповноважений представник і дистриб'ютор медтехніки Paramed в Україні

Компресорний небулайзер Paramed Air Pro - це компактний небулайзер, який зручний для домашнього використання і є результативним в терапії хвороб органів дихання, як у дорослих, так і в дитячому віці. Компресорний інгалятор Paramed Air Pro - це новий прилад компресорного типу для проведення інгаляцій з максимально великою ефективністю.

 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Компресорний (Небулазер) інгалятор Paramed Air Pro: його характеристики і особливості

 • Тип інгалятора - компресорний. Цей інгалятор є саме практичною моделлю небулайзера, яка дозволяє займатися домашнім лікуванням навіть маленьких дітей і важких хворих, які не встають з ліжка.
 • Paramed Air Pro.jpgСкорость розпилення часток лікарського препарату в небулайзері Paramed Air Pro - 0,3 мілілітра в хвилину.
 • Швидкість потоку виробляється лікарського аерозолю в Air Pro - 8 л / хв. Чим вище це значення, тим коротше буде процедура інгаляції, що дуже важливо при лікуванні дітей.
 • Розмір розпилюються частинок лікарського засобу - 3 мкм. Ця цифра означає те, що дані частки можуть впливати не тільки на ротову порожнину, а й на дихальні шляхи, переважно верхні, а також будуть ефективні при лікуванні трахеї і бронхів.
 • Процес інгаляції здійснюється в форматі натурального (природного) дихання.
 • Ємність для лікарського засобу в інгалятори Paramed Air Pro дозволяє вмістити від двох до шести мілілітрів лікарського засобу. Підсумковий залишковий обсяг не перевищує 0,8 мілілітра. Це означає, що втрати ліки по закінченню інгаляції будуть мінімальні.
 • Інгалятор Paramed Air Pro працює в безперервному режимі протягом півгодини, стільки ж часу необхідно на перерву. Цього достатньо для проведення повноцінного сеансу інгаляції. У багатьох інших апаратах потрібно значно більше тривалу перерву між інгалірованіі, що не зручним при використанні небулайзера декількома членами сім'ї.
 • Інгалятор Paramed Air Pro досить легкий. Його вага становить 1550 р, що зручно в домашньому використанні.
 • У комплект небулайзера Paramed Air Pro входять: дві маски для інгаляції (для дітей і для дорослих), фільтри (набір), трубка для руху аерозолю, загубник для фіксації приладу в ротовій порожнині. Компресорний небулайзер Ейр Про обов'язково є з'єднанням двох частин - компресора, що створює потік повітря, і спеціальної камери, де медикаментозний засіб перетворюється в аерозоль.
 • Ціна на компресорний небулайзер (інгалятор) Paramed Air Pro повністю відповідає його характеристикам і ефективності.


Виробник Paramed
Артикул 2578004
Рекомендуємо так
Рейтинг 8.02
Гарантія 2 роки
Додатково інгаляція в режимі природного дихання
Швидкість розпилення 0,45 мл / хв
Середній розмір часток 3,0 мкм
Продуктивність потік повітря 9 літрів за хвилину
Час роботи приладу / перерву 30/30 хвилин
Маса приладу, кг 1,86
Кількість тих, хто проголосував 3
Комплектація гарантійний талон, інструкція, загубник, доросла маска, дитяча маска, комплект фільтрів, повітрявідвідна трубка, небулайзерна камера
Обсяг резервуара для лікарського препарату 2-6 мл
Остаточний обсяг не більше 0,8 мл

C цим товаром купують