.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Небулайзер компресорний Paramed Assistant

Небулайзер компресорний Paramed Assistant
Рейтинг:
550 грн. 878 грн.
Підписатися
Поділитися

Уцінка - вигоріла упаковка, потертості, сліди від цінників

Компресорний інгалятор Paramed Assistant - це небулайзер, який зручний для застосування в домашніх умовах. Інгалятор Парамед Асистант допомагає справлятися із захворюваннями дихальної системи дітей і дорослих. Компресорний небулайзер Paramed Assistant - це сучасне обладнання компресорного типу для проведення інгаляторнимі процедур, яке відрізняється від схожого інгалятора Paramed Compact наступними функціональними характеристиками: потік повітря, а значить і утвореного аерозолю, стабільніший, створює менше шуму (що має важливе значення при лікуванні в дитячому віці ), в наявності є відділ для запасних частин і предметів з базової комплектації.

 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки

Компресорний інгалятор Paramed Assistant: його характеристики і особливості

 • Парамед Ассистант компрессорный небулайзер (інгалятор)Швидкість розбризкування дрібних частинок ліків становить 0,3 мл / хвилину. Це оптимальна швидкість для проведення інгаляцій на дому.
 • Небулайзер Paramed Assistant має компресорний тип. Він відрізняється від ультразвукових і мембранних приладів своєю практичністю, більшою функціональністю і можливістю забезпечувати проведення процедур з дітьми грудного віку та важкохворими людьми.
 • Небелайзер Парамед Асистант має досить високу швидкість струменя утвореного аерозолю - 8 мілілітрів в хвилину. Це означає, що небулайзер Paramed Assistant дозволяє проводити процедуру інгалювання органів дихання протягом короткого часу. Це особливо важливо, коли лікування необхідно для маленьких дітей, яких важко утримати на одному місці протягом тривалого періоду часу.
 • Середній показник розміру дрібних частинок лікарського препарату що розпорошується  в Paramed Assistant становить 3 мікрометра, що підтверджує унікальну можливість за допомогою даного інгалятора не тільки лікувати захворювання порожнини рота, але і доставляти ліки більш глибоко - в верхні дихальні шляхи (гортань, носоглотку), а також в бронхи і трахею.
 • Резервуар для медикаментозного препарату дозволяє залити в небулайзер до шести мілілітрів ліки, що досить для проведення однієї процедури. Остаточний обсяг становить не більше 0,8 мілілітра.
 • Небулайзер Парамед Асистант здатний активно використовуватися протягом періоду часу, рівного 20 хвилинам. Перерва в роботі інгалятора Парамед Асистант необхідний - 40 хвилин.
 • Маса інгалятора Парамед Асистант - трохи більше півтора кілограмів, він легкий і зручний в домашньому використанні.
 • У комплектацію компресорного інгалятора Paramed Assistant входять: обов'язковий компресор, небулайзерная камера, фільтри в повному комплекті, набір масок для дітей і дорослих, спеціальний загубник, трубка-повітропровід для переміщення лікарського аерозолю.
Небулайзер Paramed Assistant ціна на який є однією з найнижчих в Україні є якісною і вдалою моделлю серед приладів в даній ціновій групі.

Виробник Paramed
Артикул 2578002-S
Рекомендуємо так
Рейтинг 4.3
Гарантія 2 роки
Додатково інгаляція в режимі природного дихання
Швидкість розпилення 0,3 мл / хв
Середній розмір часток 3,0 мкм
Продуктивність потік повітря 8 літрів в хвилину
Час роботи приладу / перерву 20/40 хвилин
Маса приладу, кг 1,55
Кількість тих, хто проголосував 1
Комплектація гарантійний талон, інструкція, загубник, доросла маска, дитяча маска, комплект фільтрів, повітрявідвідна трубка, небулайзерна камера
Обсяг резервуара для лікарського препарату 2-6 мл
Остаточний обсяг не більше 0,8 мл

C цим товаром купують