.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Мережевий адаптер для тонометрів Paramed, AND, Longevita, B.Well

Мережевий адаптер для тонометрів Paramed, AND, Longevita, B.Well
Рейтинг:
149 грн.
Підписатися
Поділитися

Блок живлення для тонометрів Paramed (всіх). Підходить для багатьох електронних приладів вимірювання тиску (AND, Longevita, B.Well і ін.).

Сертифікований. Харчування напругою змінного струму 100-240В, 50Гц. Напруга на виході 6В, ток 600мА.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки

Адаптер для тонометра - це зарядний пристрій приладу вимірювання тиску, який дозволяє апарату працювати від мережі. Бувають випадки, коли вимірювач тиску виходить купити без блоку живлення для тонометра або ж зарядка для тонометра виходить з ладу. Тоді доводиться бігати по магазинах, аптеках і сервісним центрам і шукати де купити блок живлення тонометра.

Адаптер дозволяє заощадити кошти та час на заміну батарейок. Його купуєш один раз і його вистачає на весь термін служби приладу.

Блок живлення для тонометрів Paramed (AND, Longevita, B.Well) (+ всередині роз'єму) сертифікований на території України. Адаптер призначений не тільки для всіх моделей апаратів вимірювання тиску Paramed, але і відмінно підходить для таких автоматичних приладів, як AND,  до деяких моделей Longevita, B.Well.

Дана зарядка для тонометра (адаптер) здійснює свою функцію з напругою змінного струму 100-240В і частотою 50 Гц. Напруга на виході 6В, сила току- 600мА.

Купити зарядний пристрій для тонометрів Paramed, AND, Longevita, B.Well можна в нашому інтернет-магазині за найкращою ціною. Доставка можлива Новою поштою по всій території України.

Технічні характеристики адаптера:

  • Харчування напруги змінного струму 100-240В
  • Частота - 50 Гц.
  • Сила струму адаптера- 600мА.
  • Полярність роз'єму блоку живлення (+)
  • Підходить для апаратів вимірювання тиску торгових марок: Paramed, AND, деяких моделей Longevita, B.Well
Купити адаптер: Дніпро (Дніпропетровськ), Кривий Ріг, Запоріжжя, Київ, Харків, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Одеса, Херсон, Львів, Чернівці, Чернігів, Рівне, Кам'янець-Подільський, Тернопіль та інші міста України.


Виробник Paramed
Артикул 1658007
Рейтинг 4.75
Кількість тих, хто проголосував 13

C цим товаром купують