.
ООО “Medico”
Інтернет-магазин Medico.in.ua- медтехніка доступна в будь-якому регіоні України!
49040
Україна
Дніпро
вул. Панікахи 2
(056) 794-02-31 , (067) 565-95-93 , 0-800-605-671

Механічні тонометри Paramed: переваги та можливості


З появою нових технологій все більшої популярності набувають автоматичні і напівавтоматичні тонометри, однак механічні тонометри також не зникають з ринку і поступово модернізуються.

В даний час механічні тонометри придбають найчастіше лікарі, оскільки самостійно, в домашніх умовах, вимірювати тиску з його допомогою досить складно. Тим не менш, не слід забувати про таку величезну перевагу механічних тонометрів перед електронними, як їх ціна та довговічність, що особливо актуально в нинішній кризовий час.

Виробники тонометрів Paramed врахували недоліки попередніх моделей і створили механічні тонометри з фіксуючим кільцем і технологією 2 в 1.

Навіщо в тонометрі кільце, що фіксується та що означає технологія 2 в 1?

  • Манжета з фіксуючим кільцем необхідна для легкого одягання її однією рукою. Тепер споживач зможе самостійно вимірювати тиск навіть механічним тонометром не вдаючись до допомоги доктора або близьких.
  • Технологія 2 в 1 полягає в тому, що на манжеті тонометра зроблена спеціальна петелька для кріплення стетоскопа, завдяки чому стетоскоп легко кріпиться до манжеті. Головка стетоскопа розташовується рівно над проекцією ліктьової артерії. Перевагою даної технології є покращена чутність тонів Короткова, що гарантує споживачеві максимально точне вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах.

Що ж стосується механічного тонометра Paramed Pro (Palm Type), то крім перерахованих вище переваг він має також:

  • Поворотний механізм, що дозволяє вимірювати АТ будь-якою рукою. Дана можливість особливо актуальна пацієнтам у яких через певних захворювань велика різниця в АТ на різних руках.
  • Кнопковий клапан відведення. Перевагою даного механізму є можливість плавного спуску повітря з манжети одним пальцем без докладання зусиль. Цей механізм незамінний для пацієнтів з ураженням суглобів пальців рук (артрит, подагра і т.д.).

Тепер ви знаєте, що навіть механічні тонометри можуть бути зручними у використанні.

Будьте здорові! А ми вам у цьому допоможемо.

Повернутися до списку